В Днепре из-за страшного ДТП перекрыли Центральный мост (ФОТО)

07.10.2016 17:40

Сегодня, 7 октября, в районе 16.00 на Центральном (Новом) мосту произошло ДТП, в котором пострадали несколько автомобилей и автобус. О жертвах и травмированных пока ничего не известно.

Фотографиями происшествия на своей странице в Фейсбук поделился днепрянин Максим Кугрышев, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По состоянию на 17.40 главный городской мост через р. Днепр перекрыт в оба направления. 

"Набережная стоит. Старый мост чуток движется", - написал на странице сообщества ЧП инфо Днепр в Фейсбук Сергей Москвин.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю