В Днепре хотят запретить артистов, которые выступали в России или Крыму

22.11.2016 13:33

На сайте Днепровского горсовета опубликована петиция с требованием запретить выступления, концерты в городе деятелей, поддерживающих российскую агрессию, а также тех, которые выступают на оккупированных территориях или на территории Российской Федерации.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Главным мотивом данного запрета считаю то, что Днепр почти ежедневно принимает раненых и погибших бойцов АТО. А ни один из таких «гастролеров» не то чтобы посочувствовать, помочь не хочет, наоборот, приезжают сюда зарабатывать деньги. При этом не поддерживают ни бойцов АТО, ни раненых, ни членов семей погибших, ни желание украинцев отстоять свою независимость и суверенитет.

Кроме того, гастроли подобных персон будут вызывать социальную напряженность среди общественности, как это было в других городах.

Также этой петицией предлагаю тем деятелям, которые будут гастролировать в нашем городе, установить определенную денежную ренту, которая будет идти на помощь раненым и членам семей погибших бойцов АТО", - говорится в тексте петиции.

Читайте также: В Днепре россиянин, ставший активистом Майдана, не может получить гражданство Украины

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю