В Днепре для участия в программе «Бюджет участия» было подано 170 проектов

01.03.2017 13:30

Для участия в программе «Бюджет участия» Днепровского горсовета было подано 170 проектов (59 больших и 111 малых) на общую сумму 44,8 млн грн при выделенных в этом году 10 млн грн.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу общественной организации «Громадський Контроль».

«Несмотря на то, что программа новая, жители приняли активное участие в ней. И это не удивительно, ведь проблем и идей по их решению у нас, горожан, накопилось очень много, а программа «Бюджет участия» позволяет эти идеи воплощать в жизнь, вместо того, чтобы выслушивать «почему нет» от чиновников и депутатов. Наиболее активно подавали программы по следующим направлениям: Образование - 30 проектов; Культура и туризм - 25 проектов; Спорт - 24 проекта; Коммунальное хозяйство - 23 проекта; Благоустройство и инфраструктура - 23 проекта;

Наименее актуальными для днепрян оказались: Здравоохранение - 1 проект; Телекоммуникации и связь - 2 проекта; Социальная защита - 3 проекта; Наибольшее количество проектов подано по детским и спортивным площадкам (они попадали в категории Образование/Спорт/Благоустройство и Инфраструктура/Коммунальное хозяйство), а также благоустройству придомовой территории.

Детально с этой и другой статистикой можно ознакомиться здесь https://adm.dniprorada.gov.ua/statistics/28.

А более детально ознакомиться с самими проектами и выбрать тот, за который хотите отдать свой голос, здесь https://adm.dniprorada.gov.ua/projects

Большинство проектов - это отражение запросов общества и тех проблем, которые годами не решаются в городе. Ведь кому, как не горожанам, знать, что действительно нужно городу.

В ближайшее время все проекты пройдут экспертизу профильных департаментов и управлений и попадут на обсуждение экспертной комиссии. А уже через 2 месяца начнется голосование и определение победителей. Голосование продлится месяц, поэтому авторам мы уже сейчас рекомендуем продумать свою промо-кампанию.

Учитывая то, что бюджет проектов существенно превышает выделенный бюджет на их исполнение, мы рекомендуем депутатам пересмотреть общий бюджет программы в сторону увеличения», - говорится в заявлении общественников.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Категорія справ-термінові. Строк розгляду-протягом місяця. Уряд схвалив законопроект щодо захисту прав територіальних громад в процесі їх добровільного об’єднання та приєднання до ОТГ.

Подробнее

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский