В Днепре для стелы памяти собирают фотографии погибших бойцов АТО

05.10.2016 13:16

Депутат горсовета Юлия Дмитрова обратилась к горожанам, которые потеряли родственников и друзей во время проведения антитерростической операции на востоке Украины, приносить их фотографии для дальнейшего их размещения на мультимедийной стеле памяти.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Хочу обратиться ко всем жителям города и области. Уже больше месяца я собираю информацию и фотографии хорошего качества для мультимедийной стелы погибших бойцов АТО. Есть фотографии, которые можно взять из книги памяти, есть десяток фотографий, которые принесли мамочки бойцов.... 40-ка передала то, что есть у них, Днепр-1 сработал быстро, и на этом все. Я очень прошу активистов, волонтеров и семьи погибших, дабы потом не возникало вопросов по работе горсовета, чиновников, лично меня, приобщайтесь к работе, потому что это проект общий, его создание несет в себе частичку каждого из нас», - написала она.

Читайте также: В рамках 6-й волны демобилизации домой вернутся около 2,5 тыс. жителей области.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось