В Днепре больше не будет новых «Почетных граждан Днепропетровска»

16.05.2017 15:27

15 мая на сайте горсовета зарегистрирован проект решения «Об основании звания «Почетный гражданин г. Днепр». Этим же документом планируется отменить решения о «Почетном гражданине города Днепропетровска», принятые в 1978-м и 1999 годах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В проекте решения указано, что звание «Почетный гражданин г. Днепр» будет присваиваться не более чем двум людям за «высокие личные заслуги в экономике, культуре, социальных отношениях, науке, которые способствовали позитивным изменениям в жизнедеятельности города».

Почетное звание будет присваиваться гражданам Украины, иностранцам, лицам без гражданства, вне зависимости от места их проживания.

Чиновники смогут претендовать на это звание не менее чем через 5 лет, после того, как покинут государственные посты.

В дальнейшем «Почетные граждане Днепра» будут иметь право на бесплатное медобслуживание, бесплатное посещение культурных мероприятий, которые проводятся за счет горсовета в учреждениях культуры горсовета, а также на ежемесячную премию в размере 200 грн.

Комментарии
ua
17.05.2017
В Днепре больше не будет новых «Почетных граждан Днепропетровска» типа кобзон или порошенко и др.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю