В Днепре активисты будут переводить людей через дорогу в память о жертвах ДТП

17.07.2017 12:15

21 июля с 16:00 до 18:00, по проспекту Гагарина от подстанции до ДИИТа состоится акция «Жизни – зеленый свет» в память о погибших в ДТП. Участники акции группами по 4-8 человек, будут располагаться напротив пешеходных переходов. При появлении пешехода, участник акции должен будет остановить движение транспорта белым флажком и перевести пешехода. Сопровождаться это будет показом плакатов участникам дорожного движения и сбором подписей под нашим обращением к властям города.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Участники акции встречаются в 15:30 по адресу: пр. Гагарина, 169.

В память о погибших в ДТП, организаторы хотят указать на проблемы дорожного движения в Днепре.

По мнению организаторов, есть несколько действий, которые необходимо сделать уже сейчас:

1. Кольцевые развязки, светофоры с кнопкой/таймером переключения сигнала светофора, освещены переходы, островки безопасности, придорожные ограждения, надземные переходы;
2. "Видеофиксация" - технические приспособления для выявления нарушений, которые обязательно должны визуально предупреждать участников дорожного движения о видеонаблюдении;
3. Запустить социальную рекламу о культуре поведения на дорогах по общественному телерадиовещанию и детских учреждениях.
4. Дорожную Полицию просят создать службу связи с общественностью через интернет-сайт. Этот сайт должен стать источником информации и инициатив со стороны граждан.

Если готовы участвовать в протесте, заполняйте форму участника.

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат