В Днепре активисты будут переводить людей через дорогу в память о жертвах ДТП

17.07.2017 12:15

21 июля с 16:00 до 18:00, по проспекту Гагарина от подстанции до ДИИТа состоится акция «Жизни – зеленый свет» в память о погибших в ДТП. Участники акции группами по 4-8 человек, будут располагаться напротив пешеходных переходов. При появлении пешехода, участник акции должен будет остановить движение транспорта белым флажком и перевести пешехода. Сопровождаться это будет показом плакатов участникам дорожного движения и сбором подписей под нашим обращением к властям города.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Участники акции встречаются в 15:30 по адресу: пр. Гагарина, 169.

В память о погибших в ДТП, организаторы хотят указать на проблемы дорожного движения в Днепре.

По мнению организаторов, есть несколько действий, которые необходимо сделать уже сейчас:

1. Кольцевые развязки, светофоры с кнопкой/таймером переключения сигнала светофора, освещены переходы, островки безопасности, придорожные ограждения, надземные переходы;
2. "Видеофиксация" - технические приспособления для выявления нарушений, которые обязательно должны визуально предупреждать участников дорожного движения о видеонаблюдении;
3. Запустить социальную рекламу о культуре поведения на дорогах по общественному телерадиовещанию и детских учреждениях.
4. Дорожную Полицию просят создать службу связи с общественностью через интернет-сайт. Этот сайт должен стать источником информации и инициатив со стороны граждан.

Если готовы участвовать в протесте, заполняйте форму участника.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю