В Днепре ТРЦ "Караван" заменят "Ашаном"

14.09.2017 11:15

В сентябре, сеть гипермаркетов «Ашан» завершила сделку по покупке гипермаркета «Караван». Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу «Ашан Украина».

Еще в январе 2017 года появилась информация о том, что в скором времени сеть «Караван» переходит в управление украинского подразделения «Ашан». На тот момент сделка была уже открыта и близилась к завершению.

20 июня 2017 года «Ашан» подписал соглашение с сетью «Караван», но проект выкупа компании закрыли лишь 5 сентября 2017 года после получения разрешения на концентрацию от Антимонопольного комитета Украины.

В связи с этим клиентов супермаркета «Караван» в Днепре ожидают изменения.

«Торгово-развлекательный центр «Караван» продолжает работать в прежнем режиме, меняется лишь арендодатель. Это значит, что в ТРЦ поменяется лишь продуктовый супермаркет «Караван», и вместо него будет «Ашан». Все остальные магазины будут работать в прежнем режиме. Остальную информацию по поводу изменений мы сообщим позже», — отмечают в отделе маркетинга «Каравана».

Участники программы лояльности продуктового супермаркета должны успеть потратить накопленные бонусы на картах до закрытия (примерно до 28 сентября). Если не успеют потратить, бонусы просто аннулируются.

По прогнозам экспертов, обычным покупателям такие перемены только на пользу. В начале работы «Ашан» в новых городах можно ожидать снижения цен на ряд продуктов, а также разнообразные скидки и акции.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю