В Днепре День защитника Украины отметят концертом и световым шоу

11.10.2018 14:30

Световое шоу и большой концерт. Вечером 14 октября в Днепре состоится праздник ко Дню защитника Украины. Желающие отметить этот день соберутся на площадке возле самого высокого флагштока страны.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА.

Праздник защитников Украины Днепропетровщина будет отмечать целый день. Программа насыщенная. Утром - торжественный марш военных и выставка боевой техники. Вечером - концерт известных украинских групп и световое шоу.

«Изюминка» вечерней программы - видеомэппинг шоу. На большой сцене длиной в 27 метров разместят экраны. На них будут транслировать видео в формате 3D, параллельно будет проходить лазерное шоу.

Световая, звуковая поддержка и несколько видеоэкранов будут создавать иллюзию присутствия, - пояснил Юрий Голик. - За 10 минут вы почувствуете тонкую грань между миром и войной, побываете в весеннем лесу Карпат и на поле битвы с казаками. Вместе мы будем вспоминать погибших Героев и восхищаться мощью украинской армии.

На сцену выйдут и известные украинские группы - «Ангажемент на вівторок» и «Ot Vinta».

Программа праздника такая:

18:00 - 18:10 - открытие праздника

18:10 - 18:20 - световое 3D шоу

18:20 - 19:00 - группа «Ангажемент на вівторок»

19.00 - 19:10 - световое 3D шоу

19:10 - 19:40 - группа «Ot Vinta»

19:40 - 19:50 - световое 3D шоу

Место встречи - город Днепр, Соборная площадь - около флагштока.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Коли ми всередині нашої країни лаємо Петра Порошенка, це логічно), і навіть корисно :) Але коли наш Президент виступає на міжнародних заходах, представляючи нашу країну і захищаючи інтереси Держави, це зовсім інша справа. І тут вже не має значення, яке у нього прізвище, як і не має значення вся наша критика у його бік, яка лунає у межах України. Тому ми всі маємо стоячи аплодувати його сьогоднійшній промові, яка повністю відповідає вимогам та почуттям всіх українців!

Подробнее

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат