В Днепр из Мариуполя вертолетом эвакуировали раненых

02.12.2016 09:32

Советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации Татьяна Губа рассказала, что 1 декабря в Днепре из Мариуполя в сложных погодных условиях вертолетом доставили 3 раненых.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Двое военнослужащих получили ранения, третий заболел. Один из них с минновзрывной травмой и ранением глаза был доставлен в Днепропетровскую областную клиническую больницу им. Мечникова, а второй – с ранением плеча – в военный госпиталь. Всем предоставлена необходимая медицинская помощь.

Читайте также: Врачи Мечникова повидали за 30 месяцев больше, чем другие за всю жизнь, - главврач

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю