В АНД-районе изучают вопрос ликвидации районо

05.11.2016 13:15

Горсовет Днепра своими решениями от 20 октября о передаче до 1 января 2017 года имущества с баланса районных отделов образования на баланс департамента гуманитарной политики горсовета и о подчинении этих же учреждений департаменту вынуждает райсоветы ликвидировать районо. В Центральном райсовете районо уже ликвидировали, в Соборном – депутаты разделились в своих мнениях и решение не прошло. А в Амур-Нижнеднепровском райсовете по этому поводу написали письмо мэра Борису Филатову.

Текст письма в распоряжение Интернет-издания «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» предоставил глава райсовета Алексей Пермяков.

Согласно документу, в райсовете создали комиссию по передаче объектов недвижимого имущества, основных средств и нематериальных активов с баланса районо на баланс департамента гуманитарной политики Днепровского горсовета.

В то же время Бориса Филатова просят обратить внимание на то, что не решен вопрос относительно источников финансирования деятельности отдела образования со дня решения о его ликвидации до дня внесении в Госреестр записи о прекращения деятельности районо. «Таким образом, отсутствие финансового обеспечения процедуры ликвидации районо АНД-района и механизма обеспечения деятельности данного учреждения в стадии прекращения на протяжении 2017 года приведут к многочисленным нарушениям требований действующего законодательства, связанных с ликвидацией бюджетного учреждения и обеспечением законодательно установленных гарантий работника в случае ликвидации учреждения», - говориться в письме.

 Читайте также: Депутаты Центрального райсовета Днепра ликвидировали районо.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет