В 2018 году в бюджет Днепропетровщины поступило 18 миллиардов гривен

04.10.2018 14:30

За 9 месяцев 2018 году до бюджета Днепропетровщины поступило 18 миллиардов гривен. Это почти на миллиард больше запланированного.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу ДнепрОГА.

Бюджеты городов и районов получили 12,4 миллиарда гривен. Это почти на 1,9 миллиардов гривен больше, чем за аналогичный период 2017 года. Самые высокие темпы пополнения бюджета в Покрове, Вольногорске, Марганце и Желтых Водах.

На 262 миллионов гривен больше поступило в бюджеты громад. Они «заработали» 1,5 миллиарда. В лидерах - Зайцевская, Аульская, Китайгородская громады. 

На 2018 год бюджет утвержден в размере более 24 миллиардов гривен.Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю