В 2017 году в Днепре примут новую транспортную сеть

27.12.2016 17:59

Депутат Днепровского горсовета, глава комиссии по вопросам транспорта, связи и экологии Камиль Примаков сообщил, что 2017 год в городе будет посвящен развитию транспортной сферы.

Об этом он заявил в эксклюзивном комментарии Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Запланировано обновление подвижного состава троллейбусного парка. Будут построены 2 новые троллейбусные ветки: от ул. Московской до ж/м Покровской и до ж/м Сокол.

Будет полностью пересмотрена и принята новая транспортная сеть Днепра, согласно которой мы проведем конкурс среди перевозчиков. Будет определено количество подвижного состава, движущегося по определенному маршруту. Поставим условия об оборудовании машин GPS-датчиками, высадке пассажиров только на остановках, наличии машин большой вместимости и пр. Думаю, номера маршрутов меняться не будут, но перевозчик может быть другой.

Сейчас действует транспортная сеть, которая была принята в 2012 году, а конкурс по определению перевозчиков проводился в 2015 году», - сказал он.

Читайте также: В 2017 году троллейбусный парк Днепра планируют пополнить на 28 машин

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю