В 2016 году на допороговых закупках Днепропетровщина сэкономила 101 млн грн

26.09.2016 09:33

Активист общественной организации «Громадський контроль» Денис Селин рассказала, что благодаря введению Прозорро только на допороговых закупках Днепропетровская область с начала года смогла сэкономить 101 млн грн.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Если в 2017 году объем допороговых закупок в Днепропетровской области составит около 5 млрд грн, то минимальная экономия будет 600 млн грн. Поэтому крайне странно смотрятся все заявления чиновников в некоторых городах (директоров водоканалов, заммэров по экономике и так далее), которые говорят, давайте не использовать Прозорро, или поставим нижний порог 20 000 или 50 000 грн, или давайте сделаем исключение по всем работам. Грубо говоря, они намекают, разрешите своровать 70 или 200 млн грн.

И статистика четко показывает, что небольшие суммы значительно интереснее широкому кругу бизнесменов.

Так, в лотах до 50 000 грн участвовало 4 981 компаний, а в лотах от 50 000 до 200 000 грн участвовало 2 826 компаний.

Поэтому, если власть открыта для бизнеса, оптимально торги проводить с 3000 грн.

Таблица статистики тут https://goo.gl/v2Tq9i», - написал он.

Читайте также: Общественники подсчитали, сколько сэкономила Прозорро каждому жителю области.

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю