В 2015 году Днепропетровский горсовет может сократить численность аппарата, - Жуков

23.12.2014 13:26

Днепропетровский депутат Сергей Жуков заявил, что в 2015 году горсовет может сократить численность аппарата, ликвидировав некие департаменты и управления.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«26 ноября 2014 года Кабинет министров Украины принял постановление номер 664, которым отменил ряд своих постановлений с 1997 года. Начиная с 1 января 2015 года правительство разрешило органам местного самоуправления самостоятельно утверждать общую численность аппарата местного совета, его исполнительных органов и затраты на их содержание.

Из этого следует, что с 1 января 2015 года вполне возможно, во-первых, сократить структуру горсовета ликвидировав департаменты и управления, не имеющие обратной связи с жителями города путем оказания административных услуг, во-вторых, можно установить оставшимся работникам исполнительных органов горсовета адекватную зарплату из сэкономленных средств, в-третьих, разъяснить горожанам что происходит и как их коснутся эти изменения.

Читайте также: В канун Нового года днепропетровские депутаты будут решать земельные вопросы

Если менять структуру горсовета время от времени тасуя чиновников на "хлебные места" как колоду карт, это ничего не изменит. Если "менеджеры города" не видят будущего города и не стремятся к нему, они не эффективны. Плыть по течению просто и все в Днепре к этому привыкли. Будет время - придется отвыкнуть», - написал Жуков.

Читайте также: Рада готовится втрое сократить количество днепропетровских депутатов

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю