В 16-й горбольнице Днепра отключили отопление?

13.12.2016 11:27

Днепрянка Светлана Павленко рассказала, что с субботы, 10 декабря, в горбольнице №16 нет отопления.

Об этом она написала на странице заммэра Михаила Лысенко в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В горбольнице №16 с субботы нет отопления - вообще нет! В палатах лежат больные пожилые люди! Все, что сделали руководители, это вчера прошли по палатам и сказали, что отопления не будет еще две недели. Вчера ненадолго отопление появилось, а ночью снова в половине палат (терапевтическое отделение) отопления нет! И куда не обращаются больные, никто ничего не знает и никто ничего не говорит. Люди, которым необходима стационарная медицинская помощь, это в основном старики - кому 80 лет, кому 73 года, все молодые ушли из больницы и лечатся амбулаторно», - написала она.

В приемной главврача горбольницы №16 Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» собщили, что отключение отопления действительно было. "Из-за аварийной ситуации отопление отключали в пятницу, 10 декабря. В тот же день его снова включили. Сейчас во всех отделениях медучреждения есть отопление", - рассказали в приемной. 

Читайте также: Жители Днепра будут платить в два раза меньше за тепло

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю