В области стартовала подготовка к парламентским выборам

24.09.2014 09:32

Советник председателя Днепропетровской облгосадминистрации Сергей Юхименко сообщил, что в области стартовала подготовка к проведению внеочередных парламентских выборов. Сейчас уже сформировано 17 окружных комиссий, руководящие должности в которых получили 4 политические партии, передаёт 34.ua.

Работу 1771 избирательного участка и 4 окружных комиссий будет контролировать оперативный штаб. Его создали в Днепропетровске, чтобы мониторить ход подготовки к выборам, избежать нарушений, и создать условия для проведения демократического волеизъявления.

По словам Сергея Юхименко, сейчас работают над тем, чтобы 26 октября все избиратели нашли себя в списках, а среди фамилий не было «мертвых душ». К тому же, в этот раз будут жестко контролировать, чтобы не было давления на избирателей.

В области уже определились с руководящими должностями на окружных комиссиях. Их заняли представители всех известных политических сил. Относительно кандидатов на звание народных избранников, здесь новых лиц не так уж и много — около 50%.

Наблюдать за волеизъявлением днепропетровцев будут и опытные европарламентарии.

Напомним, внеочередные выборы назначены на 26 октября. Заявление на регистрацию подали 75 кандидатов из области, из них 35 уже зарегистрировали, сообщает ЦИК.

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю