В Днепропетровске прошел митинг против терроризма

28.07.2014 09:43

В воскресенье, 27 июля, в 18:00 на Фестивальный причал на акцию "STOP TERROR IN THE WORLD" пришло очень много днепропетровцев с израильской, украинской и грузинской национальной символикой и в соответствующей одежде. Об этом сообщает издание "Лица"

Все украинцы узнают, как много общего есть у нас с народом Израиля. Нашим странам приходится участвовать в войне, в которой только одна сторона играет по правилам. В такой войне в которой враг прикрывается гражданским населением, а затем в своей пропаганде спекулирует смертями мирных жителей. Украина проходит сейчас путь построения боеспособной армии с нуля, непосредственно в процессе военного конфликта, - путь, который ранее уже прошел Израиль.

Когда в наш дом пришла беда, когда украинцы рисковали и жертвовали своими жизнями на Майдане, отстаивая свое право на справедливость, народ Израиля не остался в стороне. Многочисленные акции поддержки проходили в израильских городах. Трогательные видео с украинской символикой на израильских улицах, с гимном Украины, переведенным на иврит, согревали и поддерживали нас в трудные дни. В израильских больницах лечились и продолжают лечиться жертвы кровавого противостояния с режимом Януковича.

Именно поэтому днепропетровцы ощутили потребность в сложное для Израиля время продемонстрировать свое неравнодушие. В сети Фейсбук родилась инициатива провести митинг, в ходе которого собрать наши пожелания и слова поддержки но большом Украино-Израильском флаге, который впоследствии передать в Израиль. В организации такой акции постепенно включилась инициативная группа граждан Днепропетровска, общественное движение «Сестринская сотня» и еврейская община города.

Украино-Израильский флаг с надписями горожан вручили гражданину Израиля, который специально прилетел на одни сутки в Днепропетровск.

Фото: Виталий Колбунов

Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат