Узнать отношение украинцев к АТО можно лишь без учета жителей Донбасса, - социолог

12.09.2014 13:01

Директор проектов «Днепропетровский центр социальных исследований» Анна Колохина в эфире программы «Наживо» на 51 телеканале сообщила, что сейчас выяснить мнение украинцев о войне не востоке страны возможно лишь без учета жителей Донбасса.

Об этом сообщает Интернет-издание «ГЛАВНОЕ».

«Выяснить, что думает общество о ситуации на Донбассе возможно, но без учета мнения населения Донецка и Луганска, потому что там идут военные действия, территория контролируется совершенно другими силами. Поэтому очень тяжело проводить такую социологию. Во время последней июльской социологии корреспондентом задавался вопрос, как люди трактуют события на востоке страны: 57% от всех опрошенных сказали, что это война между Украиной и Россией, 19% считают это политическим конфликтом, в эти 19% вошли люди, которые проживают на территории Луганской и Донецкой областей.

Что касается продолжения военных действия или перемирия, мы должны помнить, что Донбасс - это не абстрактное понятие. Это, как минимум, часть территории страны вместе с людьми, которые проживают там. И занятие квадратных метров не решает сути тех проблем и внутренних конфликтов,  которые сейчас присутствуют в сознании жителей Донецкой и Луганской областей. И с этим нужно работать, искать те болевые точки, нужно понимать, где берутся истоки этого конфликта. Возможно, причиной стала действительно российская пропаганда, информационная война, которая перевернула сознание людей, также возможной причиной стали какие-то глубинные моменты, которые не были выяснены ранее и сейчас всплыли на поверхность. В частности, та же самая проблема русского языка. Как мне кажется, по прошествии времени, проблема русского языка оказалась значительно глубже, нежели ее трактовали. Наверное, когда люди говорили, что они хотят говорить на русском языке, они подразумевали что-то другое», - сказала Анна Колохина.

Комментарии
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат