Уволен сотрудник "Муниципальной стражи", устроивший драку в ТРЦ

18.07.2017 18:15

Видео, на котором явно нетрезвый посетитель, непечатно выражаясь, устраивает драку с охранниками в одном из днепровских ТРЦ, вызвало поток возмущений в соцсетях. Агрессивно настроенный мужчина требовал проявлять к себе уважение, мотивируя это тем, что он полтора года провел в зоне АТО. Однако, пользователи соцсетей напомнили, что такое поведение недостойно военного. Вскоре выяснилось, что дебоширом был сотрудник КП "Муниципальная стража" Олег Берестецкий. После этого увольнение хулигана не заставило себя ждать.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ" со ссылкой на "Наше Місто".

Руководство КП заявило, что Олег Берестецкий в момент инцидента находился в очередном отпуске. Однако, это никак не оправдывает подобного поведения со стороны их сотрудника. Поэтому Берестецкий после выхода из отпуска был уволен, и больше сотрудником КП он не является.

Руководство КП "Муниципальная стража" напоминает, что все замечания и пожелания по поводу работы КП можно оставлять по телефону горячей линии (067) 627 81 62.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю