Украинцев хотят заставить оплатить выборы

12.08.2014 11:29

Временно, до 1 января, планируется ввести избирательный сбор, плательщиками которого являются физические лица. Эти средства будут использованы на проведение внеочередных выборов народных депутатов Украины.

Такие нормы предусмотрены законопроектом №4458а "О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно введения избирательного сбора)".

Объектом налогообложения являются:
- Доходы в форме заработной платы, других поощрительных и компенсационных выплат или других выплат и вознаграждений, которые начисляются (выплачиваются, предоставляются) плательщику в связи с трудовыми отношениями и по гражданско-правовым договорам;
- Выигрыш в государственную и негосударственную денежную лотерею, выигрыш игрока (участника),
полученного от организатора азартной игры;
- Доход в виде дивидендов (кроме определенных в подпункте 165.1.18 пункта 165.1 статьи 165 настоящего Кодекса);
- Инвестиционная прибыль от проведения налогоплательщиком операций с ценными бумагами, деривативами и корпоративными правами, выпущенными в других, чем ценные бумаги, формах, кроме дохода от операций, указанных в подпунктах 165.1.2, 165.1.40 и 165.1.52 пункта 165.1 статьи 165 настоящего Кодекса;
- Доход, который выплачивается компанией, управляющей активами института совместного инвестирования, на размещенные активы в соответствии с законом;
- Проценты, начисленные на сумму текущего или вкладного (депозитного) банковского счета, процентный или дисконтный доход по сберегательным (депозитным) сертификатам, проценты на вклад (депозит) члена кредитного союза в кредитном союзе.

Отметим, что ставка сбора является дифференцированной и зависит от размера зарплаты и других доходов:
- 5% от зарплаты и выигрыша в лотерею, если доходы составляют в размере от 20 до 40 минимальных заработных плат;
- 10% от зарплаты и выигрыша в лотерею, если доходы составляют в размере от 40 до 60 минимальных заработных плат;
- 15% от% от зарплаты и выигрыша в лотерею, если доходы составляют в размере от 40 до 80 минимальных заработных плат;
- 20% от% от зарплаты и выигрыша в лотерею, если доходы составляют в размере от 80 и более минимальных заработных плат;
- 10% от дивидендов, инвестиционной прибыли, дохода, выплачиваемого компанией, управляющей активами ИСИ, если доходы не превышают одного миллиона гривен;
- 15% от дивидендов, инвестиционной прибыли, дохода, выплачиваемого компанией, управляющей активами ИСИ, если доходы составляют в размере
одного миллиона гривен до десяти миллионов гривен;
- 20% от дивидендов, инвестиционной прибыли, дохода, выплачиваемого компанией, управляющей активами ИСИ, если доходы превышают десять миллионов гривен;
- 5% от процентов на вклад, если доходы составляют в размере от 15 до 50 минимальных заработных плат;
- 10% от процентов на вклад, если доходы превышают 50 минимальных заработных плат.

Источник: Закон и бизнес

Комментарии
Последние записи в блогах

І це відбувається у форпості України!! Що вже казати про інші міста..?? Суцільна кремлівська тля...((

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу платників, що з 01 жовтня 2019 року почали діяти рахунки за стандартом ІВАN, відкриті на ім’я ГУ ДПС у Дніпропетровській області та у розрізі управлінь на правах відокремлених підрозділів (у т.ч. державних податкових інспекцій у їх складі) для зарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) в АС «Є-Казна Доходи» (код банку 899998).

Нагадуємо, що нові реквізити рахунків єдиного внеску за стандартом IBAN розміщені у розрізі областей розміщені на головній сторінці офіційного вебпорталу «Державна податкова служба України» за посиланням

 

https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/393096.html

 

З відкритими небюджетними рахунками по ГУ ДПС у Дніпропетровській області, які діють з 01.10.2019, також можна ознайомитись платникам єдиного внеску на головній сторінці субсайту «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» офіційного вебпорталу ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки»за посиланням

 

http://dp.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

 

З метою упередження помилкової сплати єдиного внеску на неналежні рахунки звертаємо увагу платників на те, що по Дніпропетровської області сплата коштів єдиного внеску має відбуватись виключно на рахунки, які відкриті на ім’я Головного управлінням ДПС у Дніпропетровській області відповідно до адміністративно-територіальних одиниць, на яких зареєстровані платники податків.

 

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області інформує, що з метою здійснення контролю, спрямованого на детінізацію відносин в аграрному секторі економіки податковим органом області проведено 729 робочих нарад з представниками бізнесструктур, на яких обговорювались питання легалізації найманої праці, заробітної плати та залучення до декларування доходів громадян – власників земельних ділянок, площа яких складає понад 2,0 га. Як результат –   717 суб’єктів (у т.ч. з 127 фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП)) додатково оформили 1 576 найманих працівників. За рахунок добровільно оформлених найманих працівників до бюджету додатково надійшло майже         2,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) 0,2 млн грн військового збору та 2,7 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також під час проведення виїзних нарад, засідань, семінарів та роз’яснювальної роботи ГУ ДПС додатково залучено до декларування1 625 громадян. Сума задекларованого ними доходу від продажу власної сільгосппродукції становить 11,1 млн гривень. Сума ПДФО до сплати складає   1,9 млн грн, військового збору 0,2 млн гривень.

Всього у Дніпропетровській області кількість громадян (у т.ч. ФОП), які мають у власності (оренді) землі понад 2 га, рахується 104 203 особи, загальна площа їх власних земельних ділянок складає 813 062,3 га, з них – 87 152 особи надають земельні ділянки в оренду (778 277,06 га), 17 051 особа (34 785,2 га) обробляють свої земельні ділянки самостійно.

Станом на 01 жовтня 2019 року доходи від продажу власної сільськогосподарської продукції задекларували 12 553 особи, загальна сума задекларованих ними доходів становить 89,7 млн грн, сума ПДФО до сплати 16,1 млн грн, військового збору 1,3 млн гривень.

Також, ГУ ДПС проводить заходи щодо залучення фізичних осіб до державної реєстрації в якості суб’єктів господарювання. Так, з початку дії операції «Урожай» залучено до державної реєстрації 28 громадян, які на теперішній час є ФОП, та з 01 вересня 2019 року знаходяться на спрощеній системі оподаткування.

Подробнее

Станом на 1 жовтня 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участі органів ДПС Дніпропетровської області перебувало понад 7,7 тис. справ різних категорій на загальну суму 12,3 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні - вересні поточного року 813 справ на суму 3,3 млрд грн на користь органів ДПС Дніпропетровщини вирішено 495 справ на суму 2,2 млрд гривень.

Із загальної кількості адміністративних справ за позовами платників податків до територіальних органів ДПС Дніпропетровської області більшу частину складають справи про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень – рішень.

Так, з початку року на розгляді у судах знаходилось 5079 таких справ на суму 9,5 млрд гривень. З них судами розглянуто 512 справ на суму   2,5 млрд грн, з яких на користь органів ДПС вирішено 298 справ на суму 1,4 млрд гривень.

 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю