Учительница из Днепра, которую обвинили в рукоприкладстве, ушла на больничный

05.10.2016 13:34

Учитель физкультуры НВК №139, которую днепрянка Наталья Иванова обвинила в рукоприкладстве по отношению к ее 12-летнему сыну, с сегодняшнего дня ушла на больничный. По информации руководства учебного учреждения, на нее упала колонка.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 056.ua.

Родители 7-классника намерены добиваться наказания для педагога. По словам Ивановой, это не первый случай применения физической силы со стороны учителя. По ее словам, в школу хотят прийти и другие родители, детям которой досталось от физкультурницы.

Напомним, что 4 октября учитель физкультуры НВК № 139 поцарапала ребенку лицо и дала пощечину.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю