Участники АвтоМайдана в Днепре навестили дом Бориса Филатова (ФОТО)

24.06.2017 14:44

Сегодня, 24 июня, в Днепре состоялся автопробег против кадровой политики городского головы Днепра Бориса Филатова, в частности, назначения главой КП «Муниципальна варта» экс-«беркутовца» Андрея Ткаченко. В мероприятии приняли участи представители общественных организаций из Днепра, Киева, Одессы, Харькова и др. городов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу общественного движения АвтоМайдан.

Собрались участники автопробега на площади Героев Майдана. Но, по информации пресс-службы АвтоМайдана, выезд оттуда им заблокировали сотрудники КП "Муниципальна варта». Спустя какое-то время, проехаться колоной протестантам все же удалось. Затем они направились в гости к мэру Днепра Борису Филатову, который проживает в ЖК "Амстердам".

"Один из самых дорогих жилых комплексов страны. Именно здесь, по информации местных активистов, живет Борис Филатов. После столкновений с Муниципальной полицией, которая блокировала нам выезд у места сбора на площади Героев Майдана, нашу колонну теперь остановила шлагбаумом охрана "Амстердама", - рассказали активисты.

К дому градоначальника они пошли пешком. Но к людям Борис Филатов не вышел. Как утверждают в АвтоМайдане, он ответил на телефонный звонок и сказал дословно "Как приехали, так и уедите".

Как бы в подтверждение этих слов сотрудник пресс-службы Днепровского горсовета Олька Дикая на своей странице в Фейсбук разместила следующую фотографию.

 

Комментарии
кууу
25.06.2017
беркут враг Украины и кто то целуется со врагом Украины???!!!
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет