Участника перестрелки в кафе взяли под стражу

27.07.2017 17:15

Сегодня в 13:00 в Шевченковском (Бабушкинском) райсуде избиралась мере пресечения Александру Лакизе — участнику перестрелки в кафе на пр.Гагарина, где были убиты два человека и ещё пятеро получили ранения разной степени тяжести.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

Первым делом адвокаты Александра Лакизы попытались перевести заседание в закрытый режим, но судья Решетник Н.А. после недолгого пребывания в совещательной комнате ходатайство отклонил и приступил к заслушиванию обвинения и защиты.

Сторона обвинения ввиду тяжести расследуемых преступлений настаивала на содержании под стражей без права внесения залога.

Когда А. Лакизе и его адвокатам было дано слово, присутствующие узнали, что задержанный прибыл в кафе без оружия, сам и на маршрутном такси.

Цель участия во встрече — представление в решении финансовых вопросов его знакомого — Якова Давыдова. (Давыдов Яков Амнонович — учредитель «Забудовника-2» наряду с Эдуардом Саакяном и Робертом Арутюновым с 2005 по 2007 год — ред.).

Стрелять А. Лакиза, по его словам, начал, когда был уже ранен сам. Был без оружия, один, а с оружием пришли Эдмонд Саакян и бойцы в камуфляже численностью около шести человек. Агрессия исходила только от сторонников Эдмонда Саакяна — они все были «с сумками, в которых просматривалось оружие».

Первым развязал силовой конфликт «лично Эдмонд Саакян», который «ушел к машине, достал из багажника автомат, и открыл огонь». Стрелять А. Лакиза начал, когда был уже ранен сам. Из пистолета, «который А. Лакизе приставили к спине, но он смог его отобрать». Второй раз судья Решетник находился в совещательной комнате больше часа, и принятым постановлением удовлетворил ходатайство стороны обвинения. Александра Лакизу арестовали на 60 суток, в течение пяти дней решение судьи может быть обжаловано.

Второму подозреваемому должны вынести меру пресечения до 01:00 28 июля, но следствию неизвестно, сможет ли фигурант быть доставленным в суд по состоянию здоровья после операции по извлечению пули.

Комментарии
пЭтя
27.07.2017
А раввина взяли под стражу? Или он кГистально чист?
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет