У селах Дніпропетровщини реалізується 33 проекти з енергоефективності

15.10.2014 11:45

Ініціативи жителів 13 районів Дніпропетровщини впроваджено завдяки трьом проектам Дніпропетровської обласної ради: «Чиста енергія: партнерство для майбутнього Дніпропетровщини» (спільно з Фондом Східна Європа), в рамках другої фази спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

«Щоб позбутися від енергозалежності Дніпропетровщина повинна стати енергоефективною. Проекти, що реалізуються на селі обласною радою, направлені на покращення енергоефективність та енергозбереження об’єктів соціальної сфери. Зокрема, ми почали забезпечувати дитячі садки, будинки культури, медичні заклади, тобто установи, залежні від бюджетного фінансування, технологіями та установками, які дозволяють уникнути газової залежності. Таким чином, отримуємо значну економію і гарантоване тепло і комфорт у зимовий період. Вагомих результатів досягли завдяки тісній співпраці громад, влади та міжнародних фондів», - підкреслив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.   

Завдяки реалізації проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у ФАПах, дитячих садках та школах Апостоловского, Криворізького, Томаківського, Павлоградського, Межівського, Верхньодніпровського  районів (13 проектів) замінено зношену систему опалення та гарячого водопостачання з встановленням конденсаційних, піролізних, пілетних котлів, тепло-генераторної (модульної) установки та системи сонячних колекторів. Проведено термомодернізацію будівель з влаштуванням електроакумуляційного обігріву, проведено утеплення приміщень, заміну вікон та дверей. Також в рамках проекту встановлено системи автономного освітлення з використанням сонячних фотоелектричних модулів на центральних вулицях.

Впровадження проекту «Чиста енергія: партнерство для майбутнього Дніпропетровщини» дозволило модернізувати систему теплопостачання у дитячих садках, медичних закладах, будинках культури та відмовитися від використання газу, перевівши котли на біомасу та пілети. Також завдяки проекту у двох селах на центральних вулицях з’явилися нові системи освітлення з  використанням енергії сонця. Загалом реалізовано 8 проектів у населених пунктах Магдалинівського, Павлоградського, Нікопольського, Синельниківського, Криворізького, Апостолівського, Софіївського та Межівського районів.

В рамках обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування (12 проектів у селах Криворізького, Юр’ївського, Нікопольського, Павлоградського, Апостолівського, Межівського районів) у будівлях соціальної сфери ведеться ремонт системи опалення, утеплення за допомогою встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, а також ремонту покрівель. Крім того, стара система освітлення центральних вулиць міняється на нову, енергозберігаючу.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет