У селах Дніпропетровщини реалізується 33 проекти з енергоефективності

15.10.2014 11:45

Ініціативи жителів 13 районів Дніпропетровщини впроваджено завдяки трьом проектам Дніпропетровської обласної ради: «Чиста енергія: партнерство для майбутнього Дніпропетровщини» (спільно з Фондом Східна Європа), в рамках другої фази спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».

«Щоб позбутися від енергозалежності Дніпропетровщина повинна стати енергоефективною. Проекти, що реалізуються на селі обласною радою, направлені на покращення енергоефективність та енергозбереження об’єктів соціальної сфери. Зокрема, ми почали забезпечувати дитячі садки, будинки культури, медичні заклади, тобто установи, залежні від бюджетного фінансування, технологіями та установками, які дозволяють уникнути газової залежності. Таким чином, отримуємо значну економію і гарантоване тепло і комфорт у зимовий період. Вагомих результатів досягли завдяки тісній співпраці громад, влади та міжнародних фондів», - підкреслив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.   

Завдяки реалізації проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у ФАПах, дитячих садках та школах Апостоловского, Криворізького, Томаківського, Павлоградського, Межівського, Верхньодніпровського  районів (13 проектів) замінено зношену систему опалення та гарячого водопостачання з встановленням конденсаційних, піролізних, пілетних котлів, тепло-генераторної (модульної) установки та системи сонячних колекторів. Проведено термомодернізацію будівель з влаштуванням електроакумуляційного обігріву, проведено утеплення приміщень, заміну вікон та дверей. Також в рамках проекту встановлено системи автономного освітлення з використанням сонячних фотоелектричних модулів на центральних вулицях.

Впровадження проекту «Чиста енергія: партнерство для майбутнього Дніпропетровщини» дозволило модернізувати систему теплопостачання у дитячих садках, медичних закладах, будинках культури та відмовитися від використання газу, перевівши котли на біомасу та пілети. Також завдяки проекту у двох селах на центральних вулицях з’явилися нові системи освітлення з  використанням енергії сонця. Загалом реалізовано 8 проектів у населених пунктах Магдалинівського, Павлоградського, Нікопольського, Синельниківського, Криворізького, Апостолівського, Софіївського та Межівського районів.

В рамках обласного конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування (12 проектів у селах Криворізького, Юр’ївського, Нікопольського, Павлоградського, Апостолівського, Межівського районів) у будівлях соціальної сфери ведеться ремонт системи опалення, утеплення за допомогою встановлення енергозберігаючих вікон та дверей, а також ремонту покрівель. Крім того, стара система освітлення центральних вулиць міняється на нову, енергозберігаючу.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю