У навчальних закладах Дніпропетровщини розпочали подачу тепла

24.10.2014 17:32

Опалювальний сезон розпочався у 560 школах і 554 дитсадках області. Загалом теплопостачання відбувається у понад 50% навчальних закладів. Якщо низькі температури на території регіону протримаються більше трьох днів, опалення буде увімкнене незалежно від запланованих термінів. Нагадаємо, рішення про початок подачі тепла приймають міські та селищні ради.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Наразі усі дитячі садки забезпечені теплом у Вільногірську, Жовтих Водах, Першотравенську, Синельниковому, Тернівці, а також Апостолівському, Васильківському, Магдалинівському, Межівському, Павлоградському, Петропавлівському, Софіївському, Томаківському, Царичанському та Юр’ївському районах. Більшість дошкільних навчальних закладів опалюється й у Дніпропетровську, Верхньодніпровському, Новомосковському, Петриківському, П’ятихатському, Солонянському та Широківському районах.

Теплом у шкільних кабінетах на 100% також уже забезпечені учні Вільногірська, Першотравенська, Магдалинівського, Межівського, Петропавлівського, Томаківського та Царичанського районів. Разом з тим, опалювальний сезон у більшості шкіл розпочався і в Дніпропетровську, Жовтих Водах, Кривому Розі, Тернівці, Васильківському, Павлоградському, Петриківському, П’ятихатському, Солонянському та Софіївському районах.

Як повідомлялось раніше, з 27 жовтня у більшості шкіл регіону почнуться подовжені осінні канікули.

Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет