У навчальних закладах Дніпропетровщини розпочали подачу тепла

24.10.2014 17:32

Опалювальний сезон розпочався у 560 школах і 554 дитсадках області. Загалом теплопостачання відбувається у понад 50% навчальних закладів. Якщо низькі температури на території регіону протримаються більше трьох днів, опалення буде увімкнене незалежно від запланованих термінів. Нагадаємо, рішення про початок подачі тепла приймають міські та селищні ради.

Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Наразі усі дитячі садки забезпечені теплом у Вільногірську, Жовтих Водах, Першотравенську, Синельниковому, Тернівці, а також Апостолівському, Васильківському, Магдалинівському, Межівському, Павлоградському, Петропавлівському, Софіївському, Томаківському, Царичанському та Юр’ївському районах. Більшість дошкільних навчальних закладів опалюється й у Дніпропетровську, Верхньодніпровському, Новомосковському, Петриківському, П’ятихатському, Солонянському та Широківському районах.

Теплом у шкільних кабінетах на 100% також уже забезпечені учні Вільногірська, Першотравенська, Магдалинівського, Межівського, Петропавлівського, Томаківського та Царичанського районів. Разом з тим, опалювальний сезон у більшості шкіл розпочався і в Дніпропетровську, Жовтих Водах, Кривому Розі, Тернівці, Васильківському, Павлоградському, Петриківському, П’ятихатському, Солонянському та Софіївському районах.

Як повідомлялось раніше, з 27 жовтня у більшості шкіл регіону почнуться подовжені осінні канікули.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет