У міськраді обговорили проект реконструкції Привокзальної площі

12.04.2016 12:54

Учасниками діалогу щодо реконструкції площі, яка зустрічає гостей міста, стали архітектори, конструктори та просто небайдужі дніпропетровці. Учасники обговорень домовилися про створення робочої групи. До 15 травня профільне зібрання має розробити чіткі технічні вимоги до проекту Привокзальної площі. Основна вимога – зручність та комфорт пересування, пріоритетність пішоходів, а не транспорту.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на пресс-службу мыськради.

Наразі на розгляді міськради є проект, який розробили представники групи «Смарт сіті».

«Вони надали ескіз, на якому основна частина сконцентрована на розв'язці руху, тобто, пішохідна, велосипедна, трамвайні колії і автомобільна частина. Ще підлягає обговоренню розміщення парковки безпосередньо перед будівлею самого вокзалу. Цей проект буде ще допрацьовуватися», - сказав заступник міського голови Михайло Лисенко.

Він відзначив, зокрема, функціональний варіант дорожньої розв'язки, запропонований у проекті. Разом з тим, на думку Лисенка, усі розробки нового проекту уповільнює те, що більшість воліє просто залишати коментарі у соцмережі. А от конкретних пропозицій, за його словами, бракує.

«Єдине, що добре, це система комфорту. Ми будемо прагнути до відсутності радянських бордюрів і, тим більше, до закочування їх асфальтом, в Європейському Союзі таке відсутнє вже давно», - упевнений Михайло Лисенко.

Читайте также: У Дніпропетровську на таблички з новими назвами вулиць виділили півмільйона.

Загалом філософія «смарт-сіті», за якою наразі розроблюють проект, базується на ідеї створення сучасної комфортної та зручної площі.

«Ми не робимо замах на архітектурну частину. Основна концентрація на сьогодні у план-схемі на смарт-місті – тобто на розробку зручної та комфортної, а головне – безбар`єрної інфраструктури для всіх городян», - сказала радник міського голови Одарка Біла.

Долучитися до розробки і обговорення проектів по реконструкції Привокзальної площі все ще можна на офіційній сторінці у соцмережі.

Читайте также: Депутаты передумали превращать Днепропетровск в город парков.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю