У міськраді обговорили проект реконструкції Привокзальної площі

12.04.2016 12:54

Учасниками діалогу щодо реконструкції площі, яка зустрічає гостей міста, стали архітектори, конструктори та просто небайдужі дніпропетровці. Учасники обговорень домовилися про створення робочої групи. До 15 травня профільне зібрання має розробити чіткі технічні вимоги до проекту Привокзальної площі. Основна вимога – зручність та комфорт пересування, пріоритетність пішоходів, а не транспорту.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на пресс-службу мыськради.

Наразі на розгляді міськради є проект, який розробили представники групи «Смарт сіті».

«Вони надали ескіз, на якому основна частина сконцентрована на розв'язці руху, тобто, пішохідна, велосипедна, трамвайні колії і автомобільна частина. Ще підлягає обговоренню розміщення парковки безпосередньо перед будівлею самого вокзалу. Цей проект буде ще допрацьовуватися», - сказав заступник міського голови Михайло Лисенко.

Він відзначив, зокрема, функціональний варіант дорожньої розв'язки, запропонований у проекті. Разом з тим, на думку Лисенка, усі розробки нового проекту уповільнює те, що більшість воліє просто залишати коментарі у соцмережі. А от конкретних пропозицій, за його словами, бракує.

«Єдине, що добре, це система комфорту. Ми будемо прагнути до відсутності радянських бордюрів і, тим більше, до закочування їх асфальтом, в Європейському Союзі таке відсутнє вже давно», - упевнений Михайло Лисенко.

Читайте также: У Дніпропетровську на таблички з новими назвами вулиць виділили півмільйона.

Загалом філософія «смарт-сіті», за якою наразі розроблюють проект, базується на ідеї створення сучасної комфортної та зручної площі.

«Ми не робимо замах на архітектурну частину. Основна концентрація на сьогодні у план-схемі на смарт-місті – тобто на розробку зручної та комфортної, а головне – безбар`єрної інфраструктури для всіх городян», - сказала радник міського голови Одарка Біла.

Долучитися до розробки і обговорення проектів по реконструкції Привокзальної площі все ще можна на офіційній сторінці у соцмережі.

Читайте также: Депутаты передумали превращать Днепропетровск в город парков.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет