У медзакладах Дніпропетровщини голосуватимуть понад 18 тис людей

26.10.2014 11:54

Наразі такою можливістю вже скористалися близько 20% людей. Про це повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Македонський під час прямого включення телемарафону «Дніпропетровщина. Вибори LIVE».

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Пацієнти, які знаходяться на лікуванні у медзакладах Дніпропетровщини, зможуть проголосувати на 93 спеціальних виборчих дільницях. У списки внесено понад 18 тисяч людей. Крім того, поранені бійці з зони АТО, які у нас лікуються, також зможуть проголосувати. Це 304 особи», - сказав Ігор Македонський.

Також він додав, що нажаль поранених, які потрапили у медзаклади позавчора та вчора, вже не встигли внести до списків виборців, тому вони не зможуть голосувати. Це 37 важкопоранених бійців.
Ігор Македонський звітував, що уся система охорони здоров’я регіону приведена до повної готовності.

«Це 285 бригад швидкої та невідкладної допомоги. 138 пунктів їх тимчасового базування. 53 центри первинної медико-санітарної допомоги мають своїх чергових лікарів, які готові надати меддопомогу. Усі стаціонари також готові до прийому пацієнтів. У наявності повний запас медикаментів та витратних матеріалів», - сказав він.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю