У день виборів «Гаряча лінія губернатора» буде працювати цілодобово

23.10.2014 14:50

26 жовтня у день виборів народних депутатів України у жителів регіону можуть виникнути різні питання. Для того, щоб виборчий процес пройшов максимально комфортно, демократично та відкрито, на всі питання виборців у цілодобовому режимі будуть відповідати представники керівництва облдержадміністрації (з 8-00 26 жовтня до 8-00 27 жовтня). Номер цілодобової гарячої лінії облдержадміністрації: 0 800 505 600.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Для цього був сформований оперативний штаб з організації життєдіяльності області, матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій, запобігання порушень виборчого законодавства у день проведення голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. До цього штабу увійшли керівники департаментів облдержадміністрації.

Якщо у вас на виборчій дільниці виникла будь-яка проблема, що, на вашу думку, заважає проведенню відкритих та демократичних виборів, звертайтеся на гарячу лінію облдержадміністрації 0 800 505 600 та отримайте кваліфіковану відповідь на ваше питання. Вам відповідатимуть фахівці відділу адміністрування державного реєстру виборців, департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, юридичного управління облдержадміністрації, департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, управління інфраструктури облдержадміністрації.

Також гаряча лінія губернатора працюватиме напередодні виборів – 25 жовтня – у штатному режимі з 9-00 до 17-00.

Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет