У день виборів «Гаряча лінія губернатора» буде працювати цілодобово

23.10.2014 14:50

26 жовтня у день виборів народних депутатів України у жителів регіону можуть виникнути різні питання. Для того, щоб виборчий процес пройшов максимально комфортно, демократично та відкрито, на всі питання виборців у цілодобовому режимі будуть відповідати представники керівництва облдержадміністрації (з 8-00 26 жовтня до 8-00 27 жовтня). Номер цілодобової гарячої лінії облдержадміністрації: 0 800 505 600.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Для цього був сформований оперативний штаб з організації життєдіяльності області, матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій, запобігання порушень виборчого законодавства у день проведення голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року. До цього штабу увійшли керівники департаментів облдержадміністрації.

Якщо у вас на виборчій дільниці виникла будь-яка проблема, що, на вашу думку, заважає проведенню відкритих та демократичних виборів, звертайтеся на гарячу лінію облдержадміністрації 0 800 505 600 та отримайте кваліфіковану відповідь на ваше питання. Вам відповідатимуть фахівці відділу адміністрування державного реєстру виборців, департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, управління паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, юридичного управління облдержадміністрації, департаменту взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації, управління інфраструктури облдержадміністрації.

Також гаряча лінія губернатора працюватиме напередодні виборів – 25 жовтня – у штатному режимі з 9-00 до 17-00.

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет