У даних ДВК та ОВК різняться переможці по 30-му округу

30.10.2014 13:36

У Дніпропетровські області, існує різниця у даних протоколів ДВК та ОВК щодо переможця по 30-му одномандатному округу.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу «Народного фронту».

За даними протоколів по ходу підрахунків голосів політичній партії стало відомо, що існує розбіжність у висновках голосування виборців у 30-му одномандатному виборчому окрузі. За підсумковими даними дільничних виборчих комісій перемогу отримує один кандидат, а у підсумковому протоколі окружної виборчої комісії – інший.

«Демократична політична сила виступає за чесні та справедливі вибори, вважає таку ситуацію протизаконною, тому звертається до всіх правоохоронних органів та ЦВК з метою перевірити ці дані та не допустити фальсифікацій», - зазначається у повідомленні.

Представники партії закликають людей не забувати, що позачергові вибори 26 жовтня – це свого роду продовження Майдану, головною ідеєю яких є обрання демократичного, проукраїнського парламенту, по-європейски налаштованого. А це означає , що ці вибори мають стати ключовим моментом змін у житті країни. Починати зміни, допускаючи фальсифікації, неможливо.

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Народный фронт"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет