У дніпропетровському бізнес-інкубаторі навчатимуть активну молодь

26.12.2014 12:30

26 грудня у регіональному бізнес-інкубаторі InnovationBOX стартував безкоштовний навчальний курс «Networking». Курс складається з шести лекцій, які пройдуть до кінця лютого у форматі workshop. В рамках першої лекції, учасники дізналися що таке нетворкінг, навіщо потрібно заводити корисні знайомства і з якими труднощами можна зіткнутися при організації проекту, нового бізнесу.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

«Бізнес-інкубатор став платформою для роботи активної молоді, всіх тих, у кого вже сьогодні є конкретні ідеї та проекти в абсолютно різних сферах. Подібні курси розширюють мережу ділових контактів, завдяки яким молоді фахівці надалі зможуть знайти хорошу роботу, укласти вигідні угоди і просто познайомиться з хорошими людьми», - зазначив голова Дніпропетровської облради Євген Удод.

У січні 2015 року заплановано старт навчальних курсів з креативного мислення та розробки ідеї проекту. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті http://www.innovationbox.com.ua/

Читайте также: На Днепропетровщине производителям помогут выйти на польские рынки

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского областного совета 7 созыва, экс-председатель Днепропетровского областного совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю