У ВР депутатам роздали паперів на 108 тис грн

22.12.2014 16:21

На придбання Конституцій України для народних депутатів держава витратила 31 000 грн. А загалом у перший робочий день парламенту нового скликання чотириста двадцяти одному народному депутату роздали паперів і книжок на суму 108 000 грн.

Про це повідомив очільник парламентського видавництва В.Г. Кисляк у відповідь на інформаційний запит до Апарату парламенту, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

2 грудня кожному депутату роздали ось такий пакунок, куди увійшла низка брошур та книжок.
Отже, один примірник Конституції України, спеціально виданої для депутатів, коштував 31 грн 30 коп. Всього для Верховної Ради закупили одну тисячу Конституцій. Кому і куди пішли вони, окрім депутатів – не уточнюється.

Найдорожчою книгою, розданою депутатам протягом одного дня став "Регламент Верховної Ради". Вартість одного такого примірника – 41 грн 34 коп. Загальні витрати – 41 тисяча 340 грн за 1 тис примірників.

Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України обійшлося у 17 тисяч грн.

Одна брошура коштувала 32 грн (тираж 550 одиниць).

Закон Україні "Про статус народного депутата" та Закон України "Про комітети Верховної Ради України" по 550 примірників обійшлися в 7 і 13 тисяч грн. відповідно.


Уся інформація, за яку було заплачено 108 000 грн. є на офіційному сайті Верховної Ради України:

1) Про Регламент Верховної Ради України

2) КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

3) Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України

4) Про статус народного депутата України

5) Про комітети Верховної Ради України

108 000 гривень можна було б зекономити, просто переславши на електронні скриньки депутатів посилання на усі ці книги.Погодьтесь, витрачати сотні тисяч на те, без чого можна легко обійтись, як мінімум, не по-господарські.

Остап Семерак, колишній Міністр Кабінету Міністрів розповів, що велика кількість паперу витрачається, зокрема, на друк парламентських законопроектів.

Для довідки, розпорядженням Голови Верховної Ради України від 27 січня 1997 року N22 було створене спеціальне видавництво для Верховної Ради України, яке і друкує усі необхідні матеріали для парламенту. 

Сергій Андрушко, рух "Чесно"

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю