У Резніченка обіцяють знайти відповіді на всі питання громадян

08.05.2015 09:52

У Дніпропетровській облдержадміністрації за дорученням очільника регіону Валентина Резніченка у травні поновлено роботу офісу «Відкрита влада». До нього може звернутися кожен у будь-який зручний спосіб: особисто, телефоном, поштою чи за допомогою мережі Інтернет.

Про це повідомила начальник управління по роботі зі зверненнями громадян апарату Дніпропетровської облдержадміністрації Любов Гавриш, відповідаючи на запитання жителів регіону під час програми «Інтерв’ю актуально» на 51 каналі. Запис програми можна переглянути на 51 каналі сьогодні, 8 травня, о 16.45 та завтра, 9 травня, о 16.00, пише видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу ОДА.

Є питання у сфері житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, юридичні питання чи інші? Відповіді на них можна отримати в оновленому офісі «Відкрита влада», який розташований на першому поверсі будівлі Дніпропетровської облдержадміністрації (пр. Кірова, 1).

«Для того, щоб зробити діалог між владою та громадськістю максимально зручним, офіс «Відкрита влада» включає в себе різні засоби комунікації. Це й безпосередньо офіс у приміщенні облдержадміністрації, і багатоканальна телефонна лінія, і веб-портал. Відтепер жителі Дніпропетровщини можуть звернутися до обласної влади у будь-який спосіб та швидко отримати кваліфіковану відповідь», - наголосила Любов Гавриш.

Читайте також: У Дніпропетровську зустріли трьох українських військових, звільнених з полону (ВІДЕО)

В офісі «Відкрита влада» також працює центр прийому громадян (кабінет №3), де з жителями регіону особисто спілкуються представники керівництва та фахівці ОДА, надають роз’яснення, приймають звернення та оперативно вирішують питання. Зателефонувавши за номером (056)-742-70-82, можна записатися на особисті прийоми до керівництва облдержадміністрації.

У центрі приймання та відправки ділової кореспонденції офісу (кабінет №1) приймають письмові заяви та листи від керівників установ, підприємств, організацій, громадських об’єднань.

Також до офісу «Відкритої влади» входить веб-портал, який надає нові можливості отримання необхідної інформації: від порядку одержання субсидій, тарифів на житлово-комунальні послуги, питань усиновлення – до роботи медичних закладів, інноваційної діяльності шкіл, роботи гуртків, наявності місць у дошкільних навчальних закладах тощо.

Ще однією складовою роботи офісу є багатоканальна телефонна Гаряча лінія голови облдержадміністрації (0-800-505-600), обладнана за всіма сучасними стандартами. Підготовлено також до запровадження першу чергу багатофункціональної версії веб-порталу Гарячої лінії голови облдержадміністрації з функціональними можливостями подання звернення через «особистий кабінет»; перегляду процесу виконання звернення тощо.

У кабінеті №6 офісу облаштовано місця для забезпечення доступу до публічної інформації облдержадміністрації; створено необхідні умови для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію.

Створено також умови для проведення особистого прийому громадян, які потребують безоплатної первинної правової допомоги. Консультують відвідувачів спеціалісти юридичного управління облдержадміністрації і управління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації щовівторка та щочетверга з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.00 в кабінеті №5.

Крім того, отримати корисну інформацію тут зможуть й військовослужбовці та члени їх сімей. Щопонеділка консультації в кабінеті №5 надають представники департаменту охорони здоров’я, щосереди – департаменту соціального захисту, щоп’ятниці – департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Как это повлияет на рейтинг:
Председатель Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Олег Ляшко дотримав слово, яке дав працівникам «Облавтодору» на Дніпропетровщині, що виб’є з уряду їхні борги по зарплаті. Про те, що дорожники вже 4 місяці не отримують чесно зароблені гроші, вони розповіли політику напередодні під час його візиту в область. Народний депутат вже наступного дня у парламенті поставив це питання руба перед прем’єр-міністром.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее

Протягом січня – лютого 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 218 кримінальних проваджень, з яких 65 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 33, із яких до суду скеровано 19 кримінальних проваджень, в тому числі: 13 – з обвинувальним актом, а 6 – для вирішення питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності.

Крім того, за 2 місяці поточного року за підслідністю направлено 11 кримінальних проваджень, 18 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж двох місяців 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 39 млн 117 тис. гривень.

Подробнее

«З січня по лютий 2019 року органами ДФС на Дніпропетровщині забезпечено збір платежів до бюджетів усіх рівнів (із врахуванням Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС та Дніпропетровської митниці ДФС) у сумі 17 млрд 237,2 млн грн, що перевищує надходження аналогічного періоду минулого року на 3 млрд 250,6 млн грн, або на 23,2%», - повідомила очільник ГУ ДФС у Дніпропетровській області Оксана Томчук.

Так, до державного бюджету протягом двох місяців поточного року спрямовано 12 млрд 565 млн грн (в тому числі по Дніпропетровській митниці ДФС – 3 млрд 666,7 млн грн), що на 2 млрд 262 млн грн (або на 22%) більше надходжень січня - лютого 2018 року.

До місцевих бюджетів області за відповідний період платниками регіону сплачено 4 млрд 672,2 млн гривень. Це на 988,6 млн грн (або на 26,8%) більше фактичних надходжень двох місяців 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні - лютому 2019 року в області зібрано 2 млрд 395 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 460 млн грн (або на 23,8%).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат