У Петриківці відбудеться ювілейній «Дивоцвіт»

06.09.2017 18:00
73
Автор:

16 вересня в Петриківці пройде 10-й ювілейний етно-фестиваль «Петриківський дивоцвіт». Масштабне культурне дійство за останні три роки змінило свій формат з ярмарку на фестиваль.
Про це повідомляє Інтернет-видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу Дніпровської обласної ради.
«У цьому році «Петриківський дивоцвіт» обіцяє збільшити свої масштаби майже удвічі. Нагадаємо, минулого року на фест з’їхалися понад 30 тисяч людей з усієї області.
Філософія фестивалю – це поєднання традицій і сучасності. Він демонструє, як традиції інтегруються у сучасні надбання, як існують поруч. Головна мета заходу — створити яскравий відпочинок і культурне дозвілля для всієї родини.
Протягом дня на фестивалі пройде безліч майстер-класів, конкурсів, зокрема, «Кращий рибалка». Будуть організовані поляни вареників, меду, випічки та сала! «Виставкові поляни» з кращими надбаннями та виробами з усіх куточків Дніпропетровщини.
На «Мистецькій поляні» планують зареєструвати новий рекорд України — найдовше панно, оздоблене Петриківським розписом. На «Поляні казок» вас зустрінуть дитячі атракціони, аніматори, етно-лабіринт, смаколики. Запалюватимуть емоції гурти «ТІК», «Екватор», «А-фронт» та інші.
Дістатися фестивалю буде нескладно: організований спеціальний трансфер від цирку до Петриківки, вартість проїзду — 30 грн в один бік. Для тих, хто приїде власним авто, створені стоянки, розташовані не далі, ніж 500 метрів від головних дійств.
Протягом наступного тижня прес-служба обласної ради буде надавати максимально детальну інформацію про фестиваль.» — йдеться у повідомленні.

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , ,