Павлоградський виконком контролюватиме громадська комісія

12.02.2015 19:01

Заяву на включення до складу Громадської комісії при Павлоградському міськвиконкомі подали 6 чоловік. Вони були представлені депутатам і членам комісії на семінарі 10 лютого, йдеться у матеріалі сайту Павлоград.dp.ua.

У зв’язку із призначенням нового заступника міського голови (затвердження якого, ймовірно, відбудеться на наступній сесії міської ради) кількість членів виконкому збільшується до 10 осіб. Відповідно, збільшується і кількість членів Громадської комісії. Серед поданих заяв депутатам треба обрати чотири.

Свої заяви на вступ до комісії подали представники ГО «Самопоміч», «Ліга захисників тварин «Надія», Українського товариства сліпих, «Павлоградський простір», партії «Удар» та формування «Громадська Варта».

Рішення, кого саме включити до складу Громадської комісії, депутати приймуть на найближчій сесії.

ДовідкаГромадська комісія — це спеціальний орган при виконавчому комітеті Павлоградської міськради, який був створений за ініціативи громадських активістів. На минулій сесії було прийнято Положення про Громадську комісію. Основними функціями органу визначені контроль і надання рекомендацій щодо діяльності органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств та бюджетних установ. Зараз у складі комісії шість громадських діячів — Віктор Абрамас, Наталя Коломійченко, Іван Щербина, Володимир Курдюков, Микола Осіпчук, Анатолій Солодовник.

Читайте також: Писаревський запропонував тези щодо співпраці з владою

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет