У Павлограді незаконно агітують

06.10.2014 15:30   -
Автор:

У Павлограді з’явилась агітація у вигляді білбордів від Івана Метелиці, кандидат по 36 виборчому округу (Центр: місто Павлоград. ОВО включає: міста Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Павлоградський район). На зображеннях не зазначено вихідних даних. Громадський рух ОПОРА заявляє, що отримати коментар з цього приводу у виборчому штабі не вдалось.
Про це повідомляє видання «ГЛАВНОЕ».
Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Іван Метелиця — діючий мер м. Павлоград. Відповідно до даних сайту ЦВК безпартійний, на окрузі іде як самовисуванець. Балотується вдруге, перший раз балотувався ще на початку 1990-х. Зараз позиціонує себе як кандидат від Блоку Петра Порошенко.
На вул. Полтавській м. Павлограда пошкоджено білборд ПП «Сильна Україна» – це перший і поки єдиний випадок у виборчому окрузі. У штабі коментувати дану подію відмовляються.

Згідно ч. 25 ст. 74Закону України «Про вибори народних депутатів України»,псування білбордів та сітілайтів можна кваліфікувати як порушення виборчого права (перешкоджання реалізації виборчого права суб’єктом виборчого процесу).

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , ,