У Новомосковську вилучено гральної техніки на 150 тис гривень

04.01.2017 11:32

У м. Новомосковськ працівники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області провели санкціонований обшук у гральному закладі. Вилучено 39 одиниць гральної та іншої допоміжної техніки.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу відомства.

"Під час обшуку приміщення, де здійснювалося надання послуг з проведення азартних ігор, було вилучено 10 гральних автоматів, 9 системних блоків, 9 моніторів, 9 камер відеоспостереження, відеореєстратор та роутер. Всього вилучено техніки на суму понад 150 тисяч гривень", - розповіли в прес-службі.

Нагадаємо, що керівництвом Національної поліції із грудня проводяться заходи щодо виявлення та припинення незаконної діяльності гральних закладів. Павлоградські правоохоронці просять повідомляти про факти діяльності гральних закладів у місті за номером 102 або іншим зручним для Вас способом.

Загалом за час проведення заходів на Дніпропетровщині припинено діяльність 33 гральних закладів, загальна вартість вилученого обладнання майже 3 млн гривень.

Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю