У Нікополі відбудется керамічний симпозіум вогняноі скульптури

20.06.2017 14:35

З 21 по 28 червня у Нікополі відбудеться керамічний симпозіум вогняної скульптури «Скіфія. Скіф та Я».

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради.

"Мало кому відомо, але на сучасних землях Нікопольського краю мешкали скіфи. Тут були скіфські кургани. Не один рік знадобився археологам, аби дослідити скіфське життя на нікопольській землі. Для цього вони їздили по архівах, малювали ескізи житла, орнаменту, взуття, одягу, проводили розкопки. У 1971 році відомий археолог Борис Мозолевський у ході розкопок на території Нікопольського краю у царському скіфському кургані Товста Могила знайшов золоту нагрудну прикрасу - Пектораль. Цей видатний твір скіфсько-античного ювелірного мистецтва став символом давньої історії України...

Головною метою керамічного симпозіуму є наповнення міста культурними подіями, створення простору для творчості, натхнення дітей на власну реалізацію у творчості, формулювання нових культурних традиції пов'язаних з історією рідного краю, розвиток керамічного напрямку в мистецтві.

Вперше скульптурний симпозіум «Скіфія. Скіф та Я» був проведений у 2016 році. Минулого року у симпозіумі взяли участь скульптори з Нікополя, Мелітополя, Києва та Слов'янська. Усі виготовленні скульптури в минулому році стали основою закладення скіфського парку перед нікопольським краєзнавчим музеєм. 

В цьому році, у керамічному симпозіумі вогняної скульптури братимуть участь 18 скульпторів з Нікополя, Запоріжжя, Мелітополя, Слов'янська, Києва та Львова. Паралельно з дорослим симпозіумом організатори планують заснувати традицію проведення дитячого симпозіуму. На симпозіуму, діти віком від 12 до 16 років самостійно створюватимуть скульптури на скіфську тематику. До того ж, вони отримають досвід роботи під час роботи на скульптурному симпозіуму.

Працюватимуть скульптори за вищезгаданим музеєм. А 28 червня на Європейській площі відбудеться випал( рос. «обжиг») усіх створених скульптур. Випал скульптур – це феєричне видовище. Адже, враження від скульптури у 2 метри посилюється полум'ям і іскрами вириваються зсередини розпеченій скульптури та наповнюють нічний простір світлом.

З метою поглиблення в скіфську історію краю для всіх учасників симпозіуму буде проведена екскурсія по Нікопольщині. Окрім того, на протязі всього симпозіуму в місті проходитиме виставка нових робіт біолога Сергія Торопа, у скульптурному таборі відбуватимуться майстер-класи для дітей по роботі з глиною. А також, парад зміїв, вулична їжа, вечір кіно, фестиваль фарб.
Запрошуємо Вас на керамічний симпозіум вогняної скульптури «Скіфія. Скіф та Я»!

21 червня у Нікопольському краєзнавчому музеї о 10.00 год. відбудеться прес-конференція присвячена відкриття керамічному симпозіуму", - розповіли у прес-службі.

Комментарии
Последние записи в блогах

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Протягом 2018 року до місцевих бюджетів сплачено 230,5 млрд гривень. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 21,6%, або на 41 млрд гривень. За 12 місяців 2017 року до місцевих бюджетів було спрямовано 189,5 млрд гривень.

У грудні минулого року до місцевих бюджетів надійшло 20,8 млрд грн, що на 18,7%, або на 3,3 млрд грн більше грудня 2017 року.

Податку та збору на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету протягом 2018 року сплачено 229,9 млрд грн. Цей показник на 23,8%, або на 44,2 млрд грн перевищує надходження 2017 року.

У грудні 2018 року платники спрямували 25,2 млрд грн податку та збору на доходи фізичних осіб, що на 19,7%, або на 4,1 млрд грн більше грудня 2017 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат