У Нікополі відбудется керамічний симпозіум вогняноі скульптури

20.06.2017 14:35

З 21 по 28 червня у Нікополі відбудеться керамічний симпозіум вогняної скульптури «Скіфія. Скіф та Я».

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради.

"Мало кому відомо, але на сучасних землях Нікопольського краю мешкали скіфи. Тут були скіфські кургани. Не один рік знадобився археологам, аби дослідити скіфське життя на нікопольській землі. Для цього вони їздили по архівах, малювали ескізи житла, орнаменту, взуття, одягу, проводили розкопки. У 1971 році відомий археолог Борис Мозолевський у ході розкопок на території Нікопольського краю у царському скіфському кургані Товста Могила знайшов золоту нагрудну прикрасу - Пектораль. Цей видатний твір скіфсько-античного ювелірного мистецтва став символом давньої історії України...

Головною метою керамічного симпозіуму є наповнення міста культурними подіями, створення простору для творчості, натхнення дітей на власну реалізацію у творчості, формулювання нових культурних традиції пов'язаних з історією рідного краю, розвиток керамічного напрямку в мистецтві.

Вперше скульптурний симпозіум «Скіфія. Скіф та Я» був проведений у 2016 році. Минулого року у симпозіумі взяли участь скульптори з Нікополя, Мелітополя, Києва та Слов'янська. Усі виготовленні скульптури в минулому році стали основою закладення скіфського парку перед нікопольським краєзнавчим музеєм. 

В цьому році, у керамічному симпозіумі вогняної скульптури братимуть участь 18 скульпторів з Нікополя, Запоріжжя, Мелітополя, Слов'янська, Києва та Львова. Паралельно з дорослим симпозіумом організатори планують заснувати традицію проведення дитячого симпозіуму. На симпозіуму, діти віком від 12 до 16 років самостійно створюватимуть скульптури на скіфську тематику. До того ж, вони отримають досвід роботи під час роботи на скульптурному симпозіуму.

Працюватимуть скульптори за вищезгаданим музеєм. А 28 червня на Європейській площі відбудеться випал( рос. «обжиг») усіх створених скульптур. Випал скульптур – це феєричне видовище. Адже, враження від скульптури у 2 метри посилюється полум'ям і іскрами вириваються зсередини розпеченій скульптури та наповнюють нічний простір світлом.

З метою поглиблення в скіфську історію краю для всіх учасників симпозіуму буде проведена екскурсія по Нікопольщині. Окрім того, на протязі всього симпозіуму в місті проходитиме виставка нових робіт біолога Сергія Торопа, у скульптурному таборі відбуватимуться майстер-класи для дітей по роботі з глиною. А також, парад зміїв, вулична їжа, вечір кіно, фестиваль фарб.
Запрошуємо Вас на керамічний симпозіум вогняної скульптури «Скіфія. Скіф та Я»!

21 червня у Нікопольському краєзнавчому музеї о 10.00 год. відбудеться прес-конференція присвячена відкриття керамічному симпозіуму", - розповіли у прес-службі.

Комментарии
Последние записи в блогах

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що      ДФС України у зв’язку із зміною рахунків зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) та надхоженням звернень від платників щодо можливості повернення коштів, які були помилково сплачені на старі рахунки надала роз’яснення, як мають діяти платники у разі виникнення такої ситуації.

Так, у разі помилкової сплати сум ЄСВ на невідповідний рахунок платники мають змогу повернути кошти. Повернення помилково сплачених коштів здійснюється відповідно до Порядку зарахування у рахунок майбутніх платежів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування або повернення надміру та/або помилково сплачених коштів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 16.01.2016 № 6 (далі – Порядок). Кошти повертаються у порядку календарної черговості та на підставі заяви платника про таке повернення.

У випадку надмірної сплати сум ЄСВ на рахунок 3719 органом доходів і зборів здійснюється зарахування цих коштів у рахунок майбутніх платежів за тим самим рахунком, відповідно до встановленого розміру ЄСВ та у порядку календарної черговості виникнення зобов’язань платника з цього платежу.

Повернення коштів (відповідно до п. 5 Порядку) здійснюється у випадках:

1) надмірної або помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на відповідний рахунок 3719;

2) помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на невідповідний рахунок 3719;

3) помилкової сплати сум ЄСВ та/або застосованих фінансових санкцій на рахунок з обліку доходів бюджету;

4) помилкової сплати податкових зобов’язань з податків, зборів, штрафних (фінансових) санкцій та пені, передбачених Податковим кодексом України (далі – ПКУ), на рахунок 3719.

Повернення коштів здійснюється на підставі заяви платника про таке повернення коштів.

У випадках, передбачених підпунктами 1, 2 та 4 п. 5 Порядку, заява подається до органу доходів і зборів, на рахунок якого сплачено кошти, за формою, визначеною у додатку 1 до цього Порядку.

У випадку, передбаченому п.п. 3 п. 5 Порядку, заява подається до органу доходів і зборів за місцем обліку помилково сплачених коштів у довільній формі із зазначенням суми та напрямку повернення.

Також звертаємо увагу, що повернення помилково сплачених сум у випадках, передбачених підпунктами 3 та 4 Порядку, здійснюється з урахуванням положень ст. 43 ПКУ та п. 12 ст. 9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Інформація розміщена на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням:  http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/378247.html

Подробнее

Західно-Донбаське Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина.

Відповідно до норм Кодексу законів про працю від 10 грудня 1971 року № 322-VIII із змінами та доповненнями працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та подання повідомлення до територіальних органів Державної фіскальної служби.

Роботодавець до початку роботи найманого робітника зобов’язаний повідомити органи ДФС про прийняття працівника на роботу.

Порядок повідомлення ДФС та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу визначено постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 (далі – Постанова № 413).

Повідомлення про прийняття працівника на роботу (далі – Повідомлення) складають при укладанні безстрокового трудового договору, строкового трудового договору (на визначений строк, установлений за погодженням сторін; на час виконання певної роботи, з сезонними або тимчасовими працівниками) та контракту.

Повідомлення подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою – підприємцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Постанови № 413 до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

 ● засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

● на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

● на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у Повідомленні, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет