У Києві відбувся концерт «Пісень, народжених в АТО» (ФОТО)

23.09.2016 09:48

22 вересня у столиці відбувся великий концерт «Пісень, народжених в АТО» - проект, організований Дніпропетровською ОДА, який з регіонального став національним.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав радник губернатора Дніпропетровщини Юрій Голік, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Пісні, народжені в АТО. Ця збірка має бути. За кожною піснею, за кожним автором своя історія. Волонтер, син якого був у спецназі і загинув. Бійці, які втратили своїх побратимів. Пісні, присвячені 93 бригаді, 25-й, 79-й, прикордонникам. співають бійці. Про ДАП. А позаду відеоряд - кадри війни. Це потрібно нам, це потрібно самим хлопцям. А ще був актор Олексій Горбунов, який з початком війни кинув Москву і повернувся в Україну», - поділилася своїми враженнями після концерту журналіст «Української правди» Оксана Коваленко.

«Ця музика - душа нової української політичної нації. Чуєш пісні ветеранів, волонтерів, професійних виконавців і розумієш, що з кожним днем ми, як народ, все далі й далі від радянщини, від совку, від «сєвєрних сосєдєй».

Пісні, народжені в АТО - це частина нової культури нової України, нових українців», - написав свій відгук член Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Фото: Оксана Коваленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось