У Києві відбувся концерт «Пісень, народжених в АТО» (ФОТО)

23.09.2016 09:48

22 вересня у столиці відбувся великий концерт «Пісень, народжених в АТО» - проект, організований Дніпропетровською ОДА, який з регіонального став національним.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав радник губернатора Дніпропетровщини Юрій Голік, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Пісні, народжені в АТО. Ця збірка має бути. За кожною піснею, за кожним автором своя історія. Волонтер, син якого був у спецназі і загинув. Бійці, які втратили своїх побратимів. Пісні, присвячені 93 бригаді, 25-й, 79-й, прикордонникам. співають бійці. Про ДАП. А позаду відеоряд - кадри війни. Це потрібно нам, це потрібно самим хлопцям. А ще був актор Олексій Горбунов, який з початком війни кинув Москву і повернувся в Україну», - поділилася своїми враженнями після концерту журналіст «Української правди» Оксана Коваленко.

«Ця музика - душа нової української політичної нації. Чуєш пісні ветеранів, волонтерів, професійних виконавців і розумієш, що з кожним днем ми, як народ, все далі й далі від радянщини, від совку, від «сєвєрних сосєдєй».

Пісні, народжені в АТО - це частина нової культури нової України, нових українців», - написав свій відгук член Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Фото: Оксана Коваленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

І це назва не просто територіальної одиниці, в цій назві - «сіль» Січеславського краю. Бо вона пронизана духом цієї землі, духом вільного козацтва п’ятьох СЛАВетних СІЧей!

Подробнее

Промова Валентин Наливайченко на з'їзді Руху "Справедливість" 3 січня.

Про основні кроки для відновлення справедливості в Україні. Рішуче наведемо порядок!

#Справедливість #Чесність #Відповідальність

Подробнее

За підсумками кампанії декларування громадянами Дніпропетровської області та особами, які провадять незалежну професійну діяльність, подано майже 47 тис. декларацій про майновий стан і доходи за 2017 рік, що на 434 декларації більше, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 3 млрд 321,9 млн грн, що на 484,4 млн грн більше, ніж минулого року.

Сума податку на доходи фізичних осіб, визначена громадянами до сплати у 2018 році, становить 101,4 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року вона збільшилась на 60,0 тис. гривень. Сума військового збору до сплати складає 13,9 млн гривень.

Податкову знижку задекларували 8887 громадян. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, становить 15,7 мільйонів гривень.

Дохід понад 1,0 млн грн задекларували 260 громадян. Загальна сума задекларованого ними оподатковуваного доходу складає 1 млрд 483,5 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 37,5 млн гривень.

 

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Андрей Садовый
Другой кандидат