У Києві відбувся концерт «Пісень, народжених в АТО» (ФОТО)

23.09.2016 09:48

22 вересня у столиці відбувся великий концерт «Пісень, народжених в АТО» - проект, організований Дніпропетровською ОДА, який з регіонального став національним.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав радник губернатора Дніпропетровщини Юрій Голік, повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» .

«Пісні, народжені в АТО. Ця збірка має бути. За кожною піснею, за кожним автором своя історія. Волонтер, син якого був у спецназі і загинув. Бійці, які втратили своїх побратимів. Пісні, присвячені 93 бригаді, 25-й, 79-й, прикордонникам. співають бійці. Про ДАП. А позаду відеоряд - кадри війни. Це потрібно нам, це потрібно самим хлопцям. А ще був актор Олексій Горбунов, який з початком війни кинув Москву і повернувся в Україну», - поділилася своїми враженнями після концерту журналіст «Української правди» Оксана Коваленко.

«Ця музика - душа нової української політичної нації. Чуєш пісні ветеранів, волонтерів, професійних виконавців і розумієш, що з кожним днем ми, як народ, все далі й далі від радянщини, від совку, від «сєвєрних сосєдєй».

Пісні, народжені в АТО - це частина нової культури нової України, нових українців», - написав свій відгук член Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Фото: Оксана Коваленко.

Как это повлияет на рейтинг:
Советник председателя Днепропетровской областной государственной администрации
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Підрозділами ГУВБ упродовж  січня-квітня 2019 року вжито низку організаційних і практичних заходів, спрямованих на упередження, виявлення та припинення правопорушень у сфері службової діяльності працівників ДФС.

Протягом січня-квітня 2019 року за фактами вчинення посадовими особами органів доходів і зборів корупційних та інших злочинів у сфері службової діяльності, органами досудового розслідування розпочато 84 кримінальні провадження, з них 53 – за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки.

У ході розслідування кримінальних проваджень, розпочатих за матеріалами підрозділів  внутрішньої безпеки, працівникам органів Державної фіскальної служби України оголошено 24 повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, 4 особи судом вже визнано винними у скоєнні злочинів.

Впродовж звітного періоду за матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено та направлено до суду 33 адміністративні протоколи про скоєння корупційних правопорушень або пов’язаних з корупцією, за якими одну особу визнано винною у вчиненні адміністративних правопорушень.  

Для упередження правопорушень у сфері службової діяльності та порушень трудової дисципліни з боку працівників органів доходів і зборів підрозділами ГУВБ активізовано профілактичну роботу у розрізі як внутрішніх, так і зовнішніх комунікацій.

Важливе значення надається інформуванню громадськості про заходи, що вживаються Державною фіскальною службою у сфері протидії корупції.

 З цією метою, зокрема, на веб-порталі ДФС розміщується інформація про результати діяльності фіскальної служби у напрямі протидії корупції, у періодичних виданнях, на радіо та телебаченні опубліковуються і розміщуються статті та інші матеріали із зазначеної тематики.

 

Подробнее

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет