У Кривому Розі радник Коломойського зустрінеться зі студентами

09.12.2014 17:59

Завтра, 10 грудня, у Кривому Розі відбудеться зустріч радника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Бориса Трейгермана зі студентами Криворізького національного університету задля вирішення конфліктної  ситуації.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Нагадаємо, що два виші хочуть змінити систему роботи та вийти зі структури Криворізького національного університету.

Рішення поновити самостійну діяльність Криворізький педагогічний інститут та Криворізький економічний інститут вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» прийняли на початку жовтня. Наразі обидва виші є частиною Криворізького національного університету.

Реорганізація та створення спільної структури мала на меті створення єдиного освітнього центру у Кривому Розі, підвищення зарплат викладачам, а також модернізацію технічної бази новоствореного вишу.

Проте, на думку педагогічних колективів, з обіцяного мало що здійснилося. Саме це й викликало незадоволення викладачів і студентів, зокрема, Криворізького педагогічного інституту та Криворізького економічного інституту вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана». З ініціативою відокремлення від загальної структури Криворізького національного університету група активістів звернулась до керівництва облдержадміністрації.

Крім того конфлікт ускладнився через ситуацію, що виникла внаслідок переїзду Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського.

Близько 200 студентів економічного інституту Криворізького національного університету мітингували проти передачі навчального корпусу по вулиці Семашко Донецькому національному університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського в Кривому Розі, називаючи це рейдерським захватом. Студенти вважають, що без навчального корпусу по вулиці Семашко вуз не отримає ліцензію і не зможе увійти до складу КНЕУ.

Після спілкування зі студентами у головному корпусіКриворізького національного університету відбудеться зустріч Бориса Трейгермана з керівництвом Криворізьких та Донецького вишів.

Комментарии
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю