У Кривому Розі прокуратура вислухала мітингарів з приводу рейдерства місцевої влади (ФОТО)

13.02.2015 13:45

«Не встигли ми вийти з мітингом до прокуратури стосовно рейдерського захоплення підприємства "Рудомайн", як прокуратура вже зробила заяву, що вони стоять суто на стороні людей!

За нашою інформацією, це підприємство лишилось єдиним, яке не належить "вілкулятам" в сфері видобутку руди у Кривому Розі. І саме через це на нього "спустили" гнів прокуратури», - пишуть представники ВО «Свобода» Кривого Рогу у фейсбук.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Нагадаємо, «Свобода» звинуватила Вілкула у рейдерстві, тому разом з "Самообороною Кривбасу" організували мітинг біля міської прокуратури.

Сьогодні під час акції протесту до мітингарів вийшов прокурор Сергій Гриша, який запропонував зібрати ініціативну групу і поспілкуватися в конференц-залі адмінбудівлі.

 

Фото: Первый Криворожский

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Кривого Рога
Подробнее
Партия ВО "Свобода"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю