У Дніпропетровську з’явиться дитяча соціальна реклама про енергозбереження (ФОТО)

23.04.2015 13:21

У Дніпропетровську визначили найкращі ідеї школярів для соціальної реклами в рамках проекту «Енергозбереження задля майбутнього». Дві роботи будуть розміщені на білбордах міста, ще одна – стане основою інформаційної кампанії в Інтернеті. Також визначено кілька лауреатів, які отримають заохочувальні призи. Загалом для участі у конкурсі надійшло 65 робіт від 16 навчальних закладів Дніпропетровська.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу облради.

Переможцями конкурсу соціальної реклами на тему енергоефективності стали роботи Мірошниченко Анастасії  від гімназії №3, Костюк Вікторії від НВК №131, Мерзлої Дарини від СЗШ № 50. Основними критеріями їх вибору стали оригінальність ідеї та чіткість донесення повідомлення до глядачів. Друге місце посіла серія картинок-коміксів про кота Хеппі, що не може посмажити собі рибки через брак електроенергії. Її надіслали учениці дніпропетровської школи №31. Роботу буде використано як основу для інтернет-кампанії.

За словами голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, якщо ми донесемо дітям, що енергозбереження це – необхідно, корисно і реально, то ця ідея швидко пошириться і серед дорослих. Соціальна реклама, створена школярами, яка з’явиться у Дніпропетровську для когось може стати першим кроком до ощадливого відношення з енергоносіями.

Читайте також: Наши дорогие депутаты: кто выбирает, а кто платит?

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет