У Дніпропетровську з’явиться дитяча соціальна реклама про енергозбереження (ФОТО)

23.04.2015 13:21

У Дніпропетровську визначили найкращі ідеї школярів для соціальної реклами в рамках проекту «Енергозбереження задля майбутнього». Дві роботи будуть розміщені на білбордах міста, ще одна – стане основою інформаційної кампанії в Інтернеті. Також визначено кілька лауреатів, які отримають заохочувальні призи. Загалом для участі у конкурсі надійшло 65 робіт від 16 навчальних закладів Дніпропетровська.

Про це повідомляє видання "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" з посиланням на прес-службу облради.

Переможцями конкурсу соціальної реклами на тему енергоефективності стали роботи Мірошниченко Анастасії  від гімназії №3, Костюк Вікторії від НВК №131, Мерзлої Дарини від СЗШ № 50. Основними критеріями їх вибору стали оригінальність ідеї та чіткість донесення повідомлення до глядачів. Друге місце посіла серія картинок-коміксів про кота Хеппі, що не може посмажити собі рибки через брак електроенергії. Її надіслали учениці дніпропетровської школи №31. Роботу буде використано як основу для інтернет-кампанії.

За словами голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, якщо ми донесемо дітям, що енергозбереження це – необхідно, корисно і реально, то ця ідея швидко пошириться і серед дорослих. Соціальна реклама, створена школярами, яка з’явиться у Дніпропетровську для когось може стати першим кроком до ощадливого відношення з енергоносіями.

Читайте також: Наши дорогие депутаты: кто выбирает, а кто платит?

Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет