У Дніпропетровську зберуться військові організації та бійці добровольчих батальйонів

21.11.2014 12:43

Громадський діяч Віктор Сухов на своїй сторінці у фейсбук заявив, що 22 листопада у Дніпропетровську відбудуться збори Української Військової Організації та Територіальної оборони.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Враховуючи існуючу військову загрозу з боку Російської Федерації, високу ймовірність диверсійних акцій на території Дніпропетровської області, виникає необхідності розробки комплексу заходів, спрямованих на створення системи територіальної оборони області. Є ініціатива щодо створення Української Військової Організації, потрібно консолідувати зусилля громадськості, підвищити обороноздатність держави та побудувати оборону територій на нових засадах і принципах.

Повноважних представників добровольчих батальйонів, учасників АТО, ВГО «Комітет народного контролю», «Народний антикорупційний нагляд», ГО «Форум порятунку Дніпропетровська», ГО «Дніпропетровська правозахисна група», волонтерський рух, офіцерів та сержантів запасу і у відставці - скликають патріотів України з метою об’єднання зусиль заради спільної мети, для участі в зборах Української Військової Організації та Територіальної оборони з наступним порядком денним:
1. Обговорення проекту Закону України «Про Українську військову організацію».
2. Пропозиції щодо змін до Положення «Про Територіальну оборону».
3. Питання взаємодії громадськості з органами Територіальної оборони Дніпропетровської області», - написав активіст.

Початок зібрання запланований на 14.00.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд опублікував Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджений постановою КМУ від 26.06.2019 №616.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет