У Дніпропетровську вшановували пам'ять загиблих захисників України (ФОТО)

04.05.2016 15:07

На Краснопільському кладовищі зібралися військові, рідні загиблих і волонтери. На цвинтарі вічний спокій знайшли майже 300 українських захисників. Ті, чиї імена відомі, і ще 123 невстановлених бійців спочивають у цій землі. Пам'ять полеглих за свободу України вшанували траурним мітингом.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради.

До Меморіалу загиблих бійців покладали квіти. За спокій душ загиблих тут молилися церковнослужителі.

Те, що увічнення пам’яті бійців проходить саме у Пасхальний тиждень протоієрей, голова відділу капеланської опіки Дніпропетровської єпархії Київського патріархату Дмитро Поворотний назвав знаковим.

«В ці дні знаково згадати хлопців, які виконавши свій обов’язок до кінця, виконавши обов’язок любові, віддали життя за нас із вами. Ми віримо і молимося за те, щоб Господь упокоїв їх у Царстві Небесному. Те, що вони перетерпіли і винесли, важко сказати в словах. Можна відчувати лише серцем», - сказав він.

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю