У Дніпропетровську вшановували пам'ять загиблих захисників України (ФОТО)

04.05.2016 15:07

На Краснопільському кладовищі зібралися військові, рідні загиблих і волонтери. На цвинтарі вічний спокій знайшли майже 300 українських захисників. Ті, чиї імена відомі, і ще 123 невстановлених бійців спочивають у цій землі. Пам'ять полеглих за свободу України вшанували траурним мітингом.

Про це повідомляє Інтернет-видання  «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ»  з посиланням на прес-службу міськради.

До Меморіалу загиблих бійців покладали квіти. За спокій душ загиблих тут молилися церковнослужителі.

Те, що увічнення пам’яті бійців проходить саме у Пасхальний тиждень протоієрей, голова відділу капеланської опіки Дніпропетровської єпархії Київського патріархату Дмитро Поворотний назвав знаковим.

«В ці дні знаково згадати хлопців, які виконавши свій обов’язок до кінця, виконавши обов’язок любові, віддали життя за нас із вами. Ми віримо і молимося за те, щоб Господь упокоїв їх у Царстві Небесному. Те, що вони перетерпіли і винесли, важко сказати в словах. Можна відчувати лише серцем», - сказав він.

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю