У Дніпропетровську стартував вже другий передноворічний продовольчий ярмарок

26.12.2014 13:58

Цього разу він працюватиме 26, 27 та 28 грудня з 7.00 до 17.00 за адресою вул. Дмитра Донського № 2А. Тут виробники зі всього регіону пропонують мешканцям області придбати м'ясо, яйця, ковбаси, олію, борошно, крупи та багато іншої продукції власного виробництва за цінами нижчими за середньоринкові.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На традиційному передноворічному ярмарку представлена продукція, яка вироблена на ланах і фермах нашої області, від сільгосптоваровиробника. Також беруть участь переробні підприємства. Цей ярмарок  дає можливість мешканцям області купувати той якісний продукт, який вироблений аграріями нашої Дніпропетровщини. Щиро запрошуємо всіх. У передсвяткові вихідні кожна сім’я може прийти і купити необхідні продукти до новорічного столу», - зазначив директор департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища облдержадміністрації Вадим Удовицький.

Для підприємців участь у ярмарках безкоштовна. Товаровиробники мають можливість реалізувати свою продукцію, не сплачуючи оренду за торгові місця та залучити нових покупців. При цьому мешканці області можуть придбати все необхідне до свята за цінами на 10-15% нижчими середньоринкових.

Читайте також: На Днепропетровщине производителям помогут выйти на польские рынки

Комментарии
Последние записи в блогах

Асоціація міст України взяла участь у першому засіданні міжвідомчої робочої групи з внесення змін до формули розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами, що відбулося у Міносвіти. До складу робочої групи увійшли представники профільних міністерств, асоціацій ОМС, Інституту освітньої аналітики та міжнародні експерти.

Подробнее

23 квітня, у Дніпрі, за  адресою: актова зала, КП «Південна Укргеологія», вул. Чернишевського, 11, пройде інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження». Це буде своєрідне навчання, де фахівці розкажуть зацікавленим, як підготувати та правильно оформити свою ініціативу для участі у конкурсі. Зареєструватися на інформаційний день можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1FEKwDJEzSABrkCYhN6P77v2TBJB028_1y-P74YlHX3U/viewform?edit_requested=true

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский