У Дніпропетровську стартував вже другий передноворічний продовольчий ярмарок

26.12.2014 13:58

Цього разу він працюватиме 26, 27 та 28 грудня з 7.00 до 17.00 за адресою вул. Дмитра Донського № 2А. Тут виробники зі всього регіону пропонують мешканцям області придбати м'ясо, яйця, ковбаси, олію, борошно, крупи та багато іншої продукції власного виробництва за цінами нижчими за середньоринкові.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«На традиційному передноворічному ярмарку представлена продукція, яка вироблена на ланах і фермах нашої області, від сільгосптоваровиробника. Також беруть участь переробні підприємства. Цей ярмарок  дає можливість мешканцям області купувати той якісний продукт, який вироблений аграріями нашої Дніпропетровщини. Щиро запрошуємо всіх. У передсвяткові вихідні кожна сім’я може прийти і купити необхідні продукти до новорічного столу», - зазначив директор департаменту агропромислового комплексу, розвитку сільських територій та ринкового середовища облдержадміністрації Вадим Удовицький.

Для підприємців участь у ярмарках безкоштовна. Товаровиробники мають можливість реалізувати свою продукцію, не сплачуючи оренду за торгові місця та залучити нових покупців. При цьому мешканці області можуть придбати все необхідне до свята за цінами на 10-15% нижчими середньоринкових.

Читайте також: На Днепропетровщине производителям помогут выйти на польские рынки

Комментарии
Последние записи в блогах

Гібридна війна проти України нині шириться у напрямках які визначені Кремлем та його союзниками, з орденських та окультних структур з-за кордону, як приорітетні. Це напрямки у яких беззаперечний вплив мала б мати лишень українська держава.

Ці напрямки стають метою ворожих інформаційних атак, як і їх суспільні механізми, що донедавна були віддаленими від глобальної політики та самого поняття війни. До них відноситься системи формування колективної свідомості українців, українського національного менталітету.  

В житті країни це сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет