У Дніпропетровську реалізують проект «Дніпро єднає Україну»

03.03.2015 17:08

Громадська організація «Громадська платформа» реалізує проект «Дніпро єднає Україну».

Про це повідомляє лідер ГО Артем Кравченко у фейсбук, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Проект передбачає проведення екскурсійного туру по визначним об’єктам історико-культурної спадщини Дніпропетровщини для дітей із західноукраїнських областей та дітей-переселенців із зони АТО
Мета – ознайомити дітей з багатою історико-культурною спадщиною Придніпров’я, сприяти зміцненню патріотизму, формуванню почуття єдиної родини.

Програма туру:

1-й день – заїзд, розміщення у пансіонаті в околицях Дніпропетровська.

2-й День: «Петриківка – перлина України» – відвідування Петриківського історико-краєзнавчого музею, центру народної творчості «Петриківка», Петриківської садиби. Майстер-клас з петриківського розпису (проводить заслужений діяч культури Наталка Рибак);
Етнографічний комплекс «Хутір Галушківка» – знайомство з козацькою старовиною, кінна вистава, майстер-клас з гончарства (для бажаючих).

3-й день: «Дніпропетровськ-Січеслав – українське коріння» – Екскурсія в Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д.І. Яворницького, будинок-музей Д.І. Яворницького – проводять штатні співробітники музеїв;
Лабораторія українознавства ДНУІТ «Світлиця» – лекція-бесіда «Я – родина – Україна» (проводить культуролог Григорій Іващенко);
Театр одного актора «Крик» (лауреат Шевченківської премії Михайло Мельник) (для дітей старших вікових груп).

4-й день: «Фортеця Кодак – предтеча Дніпропетровська» (проводить професор Віктор Заруба);
«Нікопольщина – колиска козаччини» - Екскурсія в Нікопольський краєзнавчий музей, відвідування могили Івана Сірка (с. Капулівка) – (проводить заст. директора музею Мирослав Жукорський).

5-й день – «Верхнодніпровщина – край балок та байраків» – пішохідна екскурсія природознавчого змісту спільно з місцевою молоддю, живе спілкування на березі Дніпра.

Как это повлияет на рейтинг:
Громадська організація "Громадська платформа"
Подробнее
Глава общественной организации "Громадська платформа"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет