У Дніпропетровську продовжили прийом відео на фестиваль гострої «соціалки»

19.12.2014 13:44

Восени Дніпропетровська обласна молодіжна адміністрація за підтримки молодіжної організації "Час молодих" оголосила про початок найкреативнішого фестивалю соціальної реклами нашого міста. Прийом відеоробіт продовжений до 15 лютого.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Гарні новини для тих, хто ще не встиг взяти участь у фестивалі "Ananas", оскільки реєстрація та прийом робіт продовжено! Ви можете надіслати свої заявки до 1 лютого, а відео роботи до 15 лютого 2015 року», - зазначається у повідомленні.

Головні вимоги від учасників - наявність креативу та небайдужості до справжніх проблем світу і України.

Нагадаємо, участь у фестивалі «Ananas» беруть фото та відеороботи. Своє бачення соціально значущих рекламних концептів можна відправити за адресою: vol.dnepr@gmail.com. Вікових обмежень немає.

25 найкращих робіт організатори фестивалю вже розмістили на більш ніж 200 бордах міста.

Читайте також: На Дніпропетровщині ініціювали благодійну акцію «Подаруй дитині свято»

 

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация «Время молодых»
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет