У Дніпропетровську маршем вшанували «кіборгів» 1918 року, які загинули під Крутами (ФОТО)

30.01.2015 10:00

29 січня у Дніпропетровську відбулось вшанування "кіборгів" 1918 року, які героїчно загинули під Крутами в бою з московською ордою.

Так про свою смолоскипну ходу кажуть організатори заходу, повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Стартував марш о 18.00 від історичногомузею. Згадали не лише загиблих у 1918 році студентів під Крутами, а і постраждалих 26 січня 2014 року під ОДА.

На Європейській площі створили фотоаллею пам'яті загиблих мирних жителів на Донбасі.

Фото: Роман Горин

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю