У Дніпропетровську гучно відзначили День ЗСУ та День волонтера (ФОТОРЕПОРТАЖ)

08.12.2014 13:07

Під час свята у дніпропетровському аеропорту військових та волонтерів вітало керівництво області та військових частин, для них зі зворушливими номерами виступали дитячі колективи, а наприкінці вечора заспівала Народна артистка України Руслана.  

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан звернувся до військових та волонтерів з привітаннями та словами вдячності. Він зазначив, що вперше у Дніпропетровську їх свято відзначається з таким розмахом.

«Сьогодні дуже знаковий день, тому що весь народ і вся країна покладаються на нашу армію. Ці люди віддають найдорожче, що у них є, для захисту нашої країни - це життя. Тому ми всі зобов'язані вклонитися їм в ноги, - сказав Геннадій Корбан. - Влада сьогодні повинна зробити все для того, щоб ці подвиги не були забуті і знову втоплені в корупції чиновників. Все, щоб забезпечити армію і вирішити соціальні проблеми, пов'язані з тими людьми, які захищають Батьківщину».

Також під час свята нагороди отримали волонтери - за активну громадянську позицію та самовіддану допомогу військовослужбовцям.

Читайте також: Приоритетом новоизбранной Рады всегда будет армия, - Борис Филатов (ВИДЕО)

«Волонтери – це основа патріотизму України. Вони добровільно, за свої гроші допомагають армії, збирають продукти харчування, привозять бронежилети, іноді навіть ризикуючи життям, доставляють це на передову», - зазначив радник губернатора Борис Трейгерман.

Полный ФОТОрепортаж смотрите по ссылке.

 

 

 

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю