У Дніпропетровську гучно відзначили День ЗСУ та День волонтера (ФОТОРЕПОРТАЖ)

08.12.2014 13:07

Під час свята у дніпропетровському аеропорту військових та волонтерів вітало керівництво області та військових частин, для них зі зворушливими номерами виступали дитячі колективи, а наприкінці вечора заспівала Народна артистка України Руслана.  

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан звернувся до військових та волонтерів з привітаннями та словами вдячності. Він зазначив, що вперше у Дніпропетровську їх свято відзначається з таким розмахом.

«Сьогодні дуже знаковий день, тому що весь народ і вся країна покладаються на нашу армію. Ці люди віддають найдорожче, що у них є, для захисту нашої країни - це життя. Тому ми всі зобов'язані вклонитися їм в ноги, - сказав Геннадій Корбан. - Влада сьогодні повинна зробити все для того, щоб ці подвиги не були забуті і знову втоплені в корупції чиновників. Все, щоб забезпечити армію і вирішити соціальні проблеми, пов'язані з тими людьми, які захищають Батьківщину».

Також під час свята нагороди отримали волонтери - за активну громадянську позицію та самовіддану допомогу військовослужбовцям.

Читайте також: Приоритетом новоизбранной Рады всегда будет армия, - Борис Филатов (ВИДЕО)

«Волонтери – це основа патріотизму України. Вони добровільно, за свої гроші допомагають армії, збирають продукти харчування, привозять бронежилети, іноді навіть ризикуючи життям, доставляють це на передову», - зазначив радник губернатора Борис Трейгерман.

Полный ФОТОрепортаж смотрите по ссылке.

 

 

 

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю