У Дніпропетровську гучно відзначили День ЗСУ та День волонтера (ФОТОРЕПОРТАЖ)

08.12.2014 13:07

Під час свята у дніпропетровському аеропорту військових та волонтерів вітало керівництво області та військових частин, для них зі зворушливими номерами виступали дитячі колективи, а наприкінці вечора заспівала Народна артистка України Руслана.  

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан звернувся до військових та волонтерів з привітаннями та словами вдячності. Він зазначив, що вперше у Дніпропетровську їх свято відзначається з таким розмахом.

«Сьогодні дуже знаковий день, тому що весь народ і вся країна покладаються на нашу армію. Ці люди віддають найдорожче, що у них є, для захисту нашої країни - це життя. Тому ми всі зобов'язані вклонитися їм в ноги, - сказав Геннадій Корбан. - Влада сьогодні повинна зробити все для того, щоб ці подвиги не були забуті і знову втоплені в корупції чиновників. Все, щоб забезпечити армію і вирішити соціальні проблеми, пов'язані з тими людьми, які захищають Батьківщину».

Також під час свята нагороди отримали волонтери - за активну громадянську позицію та самовіддану допомогу військовослужбовцям.

Читайте також: Приоритетом новоизбранной Рады всегда будет армия, - Борис Филатов (ВИДЕО)

«Волонтери – це основа патріотизму України. Вони добровільно, за свої гроші допомагають армії, збирають продукти харчування, привозять бронежилети, іноді навіть ризикуючи життям, доставляють це на передову», - зазначив радник губернатора Борис Трейгерман.

Полный ФОТОрепортаж смотрите по ссылке.

 

 

 

 

 

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет