У Дніпропетровську для активістів проведуть антикорупційний тренінг

05.01.2016 19:02
48
Автор:

«Майстерня активних громадян» оголосила набір на безкоштовний практичний антикорупційний тренінг у Дніпропетровську, який відбудеться 29 січня.
Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«Це річна програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів; практичних аспектів доступу до публічної інформації; антикорупційного законодавства; практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем.
Програма передбачає проведення трьох одноденних тренінгів. На основі поданих заявок і конкурсного відбору, ми визначаємо групу із 25 активних громадян області, де оголошено набір», — зазначають організатори заходу.
Під час першого тренінгу ви дізнаєтесь:
— що таке корупція та які її види. Як закони України регулюють антикорупційну сферу;
— що таке антикорупційні кампанії;
— як запит на інформацію можна використовувати з метою контролю влади;
— як використовувати державні та громадські реєстри в антикорупційній діяльності;
— про досвід та ті дієві інструменти, які використовуються успішними організаціями, рухами коаліціями такими як Реанімаційний Пакет Реформ, Рух ЧЕСНО, Інститут Медіа Права, Центр політичних студій та аналітики, Центр UA, Transparency International Україна, Громадянська мережа ОПОРА для подолання корупції.
Початок та завершення перших тренінгів – 10.00- 16.30
До участі запрошують жителів області, які мають активну громадянською позицію. Це можуть бути представники громадських організацій, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти, котрі зацікавлені в ініціюванні громадських кампаній/антикорупційних проектів або у залученні до діяльності діючих рухів та кампаній, активні студенти.
Обираємо виключно на конкурсній основі. Набір буде сформований з представників з різних міст, містечок та селищ і сіл відповідної області, де оголошено набір, у кількості 25 осіб.
Умови участі:
Участь є безкоштовною. Організатори покривають витрати на харчування та проїзд.
Проте відібрані учасники будуть зобов’язані виконувати в міжмодульний період поставлені практичних завдань від тренерів, які включатимуть підготовку та подання запитів на інформацію, проведення аналізу декларацій, написання аналітичних статей та матеріалів розслідування та інше;
Ми будемо захочувати наших учасників готувати журналістські розслідування, статті або всебічно допомогати започаткувати власні громадські проекти та кампанії в антикорупційної сфері, які будуть представлені на Конкурсі робіт, що відбудеться влітку 2016 року.
Для участі необхідно заповнити відповідну заявку
1. Заявку слід надіслати до 21 січня 2016 року (включно). Після вказаного терміну заявки не будуть до розглядатись.
2. Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд заявок здійснюється членами Відбіркового Комітету на принципах неупередженості та гендерної рівності. Рішення Відбіркового Комітету є колегіальним. Організатори залишають за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Відбіркового Комітету.
3. Оголошення результатів конкурсу відбудеться не пізніше 24 січня 2015 року
Виникли питання — телефонуйте +38 067 233 28 12
або пишіть activecitizens.ua@gmail.com
Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Поделиться

Категория: Новости

Теги: , , , , ,