У Дніпропетровську дітям-переселенцям надаватимуть психологічну допомогу

21.01.2015 17:52   -
Автор:

На Дніпропетровщині у центрі допомоги переселенцям «Допомога Дніпра» відкриють дитяче відділення психологічної допомоги.
Про це у ході підписання меморандуму про співпрацю Дніпропетровської облдержадміністрації та міжнародної організації «Save the Children» повідомив директор центру допомоги переселенцям «Допомога Дніпра» Владислав Макаров, пише видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».
«Із «Save the Children» ми співпрацюємо вже протягом чотирьох місяців. Наразі ми завершуємо наш пілотний проект із видачі матеріальної допомоги кільком тисячам сімей. Наступний наш проект, над яким ми зараз працюємо, це відкриття у центрі «Допомоги Дніпра», який знаходиться, на вул. Карла Маркса, 119, дитячого центру соціально-психологічної допомоги дітям-переселенцям та їхнім батькам», розповів Владислав Макаров.
Волонтер також додав, що документальне закріплення співпраці міжнародного фонду з представниками облдержадміністрації дозволить вивести спільні проекти на новий, більш якісний, рівень і закликав усіх небайдужих долучитися до реалізації нового проекту.
Читайте також: ООН рассматривает Днепропетровск для открытия центра помощи переселенцам